⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fantastika – žanras, kuris turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje. Vieni žavisi burtininkais, drakonais bei gnomais, kiti gi mėgsta pasinerti į kosmines odisėjas bei žvaigždžių karus. Kategorija „Fantastinės knygos“ siūlo įdomių kūrinių tiek vieniems, tiek kitiems skaitytojams. Turime gerų knygų tinkamų ir jaunimui, ir suaugusiems – tik rinkitės!

Rasta: 572
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Susitaikymas | Jeff VanderMeer
5,99 €
Turime sandėlyje
Kopa. Mesijas | Frank Herbert
 • Nemokamas knygos pristatymas
17,99 €
Turime sandėlyje
Kopa | Frank Herbert
 • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Mirties pabaiga | Liu Cixin
 • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 €
Turime sandėlyje
Santaka | Jeff VanderMeer
3,99 €
Turime sandėlyje
Kopos vaikai | Frank Herbert
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
Knygą turėsime: 2023-03-10
Piranezis | Susanna Clarke
 • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 €
Turime sandėlyje
Drakula | Bram Stoker
11,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 572
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Fantastikos knygų išpardavimų skiltyje parduodamų populiarių leidinių kaina prasideda vos nuo kelių eurų. Akcijų metu tokios knygos kainuoja dar mažiau! Kur dar taip nebrangiai internetu įsigysite kelionę į kosmosą ar magijos pasaulį? Fantastiniai romanai padeda atitrūkti nuo realybės ir puikiai lavina vaizduotę. Knygos skirtos vyrams ir moterims, dovanoms ir asmeninėms bibliotekoms!

Maginės fantastikos žanro gerbėjams galime rekomenduoti knygas, kurios supažindins su raganiais, žyniais, vampyrais, kaukais, fėjomis bei kitomis mitinėmis būtybėmis. Neapsigaukite, šios knygos nėra skirtos vaikams.

Skaitytojų mėgstamiausi autoriai – Andrzej Sapkowski su visa „Raganiaus“ serija, taip pat ciklo „Geležies fėjūnai“ kūrėja Julie Kagawa, Grišų trilogijos rašytoja Leigh Bardugo, bei, žinoma, garsusis George R. R. Martin.

Dėl knygų mylėtojų dėmesio varžosi ir lietuvių TOP autoriai Rimantė Landsbergienė bei Justinas Žilinskas. Rimantės Landsbergienės „Nesuterštasis miestas“ netgi laikomas lietuviškuoju atsaku „Sostų karams“. Rekomenduojame atkreipti dėmesį ir įsitikinti patiems.

Mokslinės fantastikos kategorija skaitytojus kviečia susipažinti tiek su nesenstančia klasika, tiek su moderniais, naujais šio žanro romanais.

Ko gero kiekvienam fantastui privalu perskaityti Isaac Asimov knygas iš „Fondo“ serijos. Rašytojo Douglas Adams kūrinys „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ tapo kultiniu visame pasaulyje. Jis cituojamas kitose knygose, filmuose, kuriama atributika ir net su istorija susijusios šventės, pavyzdžiui, rankšluosčių diena. Tad čiupkite, kol turim!

Daugelis fantastikos gerbėjų yra matę klasika tapusį filmą „Bėgantis skustuvo ašmenimis“. Siūlome internetu nusipirkti knygą, kuri įkvėpė šią ekranizaciją. Rašytojas Philip K. Dick romane „Ar androidai svajoja apie elektrines avis?“ nagrinėja etines dirbtinio intelekto ir androidų problemas.

Isaac Asimov, Herbert George Wells, Arthur C. Clarke ir Michael Crichton – skaitomiausi mokslinės fantastikos autoriai, padarę didžiulę įtaką ateities rašytojams. Modernių fantastikos autorių sąraše – Jeff VanderMeer bei Liun Cixin. Beje, jis yra pirmasis iš Azijos kilęs rašytojas, kuris gavo prestižinį „Hugo“ apdovanojimą. Be to už fantastinę knygą „Trijų kūnų problema“ Liun Cixin buvo nominuotas „Nebulos“, „Locus“ ir „Prometėjo“ premijoms.

Fantastikos knygos patinka įvairaus amžiaus skaitytojams. Rekomenduojame atkreipiame dėmesį ir į rašytojo Neil Gaiman leidinius. Autorius kuria tiek vaikams, tiek suaugusiems, o jo istorijos nepaliks abejingų.