⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų kategorija „Eilėraščiai 3-5 metų vaikams“ sukels nostalgiją suaugusiems vyrams ir moterims. Daugelis prisimena kultinius personažus, tokius kaip Žąsinas Moliūgas, Našlaitėlė, trečias brolis Jonas, Jūratė ir Kastytis, du gaideliai, Eglė žalčių karalienė ir kitus. Būtent šie, dar vaikystėje pamilti, veikėjai slepiasi knygelių puslapiuose. Kviečiame jas pirkti online ir savo vaikus supažindinti su gražiausiomis eiliuotomis pasakomis. 

Rasta: 108
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Senelės pasaka | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Zuikis puikis | Eduardas Mieželaitis
8,29 €
Turime sandėlyje
Vaikučiams pabiručiams |
4,39 €
Turime sandėlyje
Du gaideliai |
1,99 €
Turime sandėlyje
Girios abėcėlė | Anzelmas Matutis
2,99 €
Turime sandėlyje
Gražiausi eilėraščiai vaikams |
9,49 €
Turime sandėlyje
Našlaitė | Salomėja Nėris
1,79 €
Turime sandėlyje
Jūratė ir Kastytis | Maironis
2,59 €
Turime sandėlyje
Napalio žaislai | Kostas Kubilinskas
2,79 €
Turime sandėlyje
Rytės ratai | Audronė Kvietkutė
6,99 €
Turime sandėlyje
Bala nematė | Violeta Palčinskaitė
9,49 €
Turime sandėlyje
Vilenkė ir Maja | Chanė Levin
  • Nauja knyga
4,89 €
Turime sandėlyje
Šimtas vyturėlių | Kazys Jakubėnas
2,79 €
Turime sandėlyje
Varlė karalienė | Kostas Kubilinskas
2,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 108
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Eilėraščiai 3-5 metų vaikams apima ne tik gerai žinomas, sentimentalias pasakas. Į šią kategorija patalpinome ir naujų, šiuolaikinių, bet tokių pačių įdomių ir gerų knygų.

Leidiniai ne tik dovanoja gerą nuotaiką, bet ir ugdo fantaziją, be to, padeda mokytis. Pavyzdžiui, knygelė „Spalvoti pieštukai“ skirta pažinti spalvas. Autorės Laimos Zulonės sukurti personažai pristatomi trumpais eilėraštukais, kuriuos mažyliai lengvai įsimins ir daug paprasčiau išmoks spalvų pavadinimus.

Dalis knygelių interaktyvios. Kai kurios turi mygtukus, o juos paspaudę vaikai išgirs skaitomus populiarius eilėraščius. Toks leidinys yra „Kiškių troleibusai. Įgarsinti eilėraščiai“. Čia įrašyti Kazio Jakubėno „Pelytė“ ir „Kačiukai“, Violetos Palčinskaitės „Boružė“, Janinos Degutytės „Bitė“, Ramutės Skučaitės „Lopšinė“ ir kiti eilėraštukai.

Vartant kitas knygeles prireiks pasiskolinti tėvelių telefoną. Pavyzdžiui Marijos Vesėliūnienės eilėraščių knygutė „Ar žinai, kas tie miško draugai?“ ne tik supažindina su įvairiais gyvūnėliais, bet leidžia ir paklausyti, kokius garsus jie skleidžia, tereikia į pagalbą pasitelkti išmanųjį telefoną.

Tarp TOP skaitomų knygų patenka jau minėtos, ne vieną vaikų kartą džiuginančios, eilės. Tai Salomėjos Nėries „Močiutės pasaka“ ir „Eglė žalčių karalienė“, Maironio „Jūratė ir Kastytis“, Kosto Kubilinsko „Ledinukas“, „Du gaideliai“ bei Justino Marcinkevičiaus „Grybų karas“. Kiti populiarūs eilėraščių 3-5 metų vaikams autoriai – Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Samuil Maršak, Zita Gaižauskaitė ir kiti.

Mažyliams skirtos knygelės padeda juos ugdyti, supažindina su pagrindinėmis žmogiškosiomis vertybėmis, tokiomis kaip draugystė, sąžiningumas, gerumas, meilė artimui. Taip pat jos skatina fantaziją, gerina atmintį, padeda pažinti aplinką. Todėl šiuos leidinius rekomenduojame visiems tėvams, auklėtojams bei mokytojams.

Visos eilėraščių 3-5 metų vaikams knygelės pasižymi ne tik paprastais ir lengvai įsimenamais žodžiais, tačiau ir nuostabiomis iliustracijomis. Mažieji skaitytojai nepavargsta grožėtis paveikslėliais, o mintinai išmokę eilėraštukus, pradeda „skaityti“ ir savarankiškai, jau be tėvų pagalbos.

Daug šios kategorijos knygelių kaina nesiekia net poros eurų, tačiau pradedantieji skaitytojai jomis džiaugsis ilgai. Įsigyti internetu kviečiame įvairių įdomių, naujų ir populiarių knygų vaikams bei jaunimui. Visada verta patikrinti išpardavimų bei akcijų kategoriją, neabejojame, kad lengvai rasite kuo papildyti krepšelį ir pradžiuginti visą šeimą.

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams?