⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderystė – gebėjimas daryti įtaką, įkvėpti, priimti sprendimus ir užtikrinti, kad jų būtų laikomasi. Vieni žmonės to išmoksta, o kiti yra lyderiai iš prigimties, tačiau net ir jiems praverčia naudingi ir sistemingi patarimai. Daug vertingos informacijos esami ir būsimi vadovai ras kategorijoje „Lyderystės knygos“.

Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Lyderis be titulo | Robin Sharma
7,39 €
Turime sandėlyje
80/20 revoliucija | Richard Koch
4,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 143
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ar knygos apie lyderystę padės tapti gerais vadovais? Šios srities ekspertas Robin Sharma teigia, kad jei norime būti lyderiai, mums nereikia nei titulų, nei aukštų postų, nei rangų, nes lyderiavimo savybės mums yra įgimtos – reikia tik jas „pažadinti“. Tą padaryti gali kiekvienas, kuris nusiteikęs mokytis, drąsiai praktikoje taikyti knygų autorių siūlomus sprendimus, rizikuoti ir nepasiduoti po pirmos nesėkmės.

Visi kategorijoje „Lyderystės knygos“ siūlomi skaitiniai yra geri ir vertingi, tačiau renkantis rekomenduojama atsižvelgti į savo poreikius. Norite patobulinti asmenines savybes ar vadovavimo įgūdžius? O gal abu? Vieni geriausių savo srities specialistų noriai dalijasi patirtimi.

Tarp TOP skaitomiausių knygų nuolat pasirodo Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomi autoriai. Tai buvęs JAV jūrų pajėgų SEAL karys, lyderystės konsultantas Jocko Willink, užrašinės „Lyderio vizija“ sudarytoja Laima Polačenkienė, garsus saviugdos guru Dale Carnegie, išgarsėjęs knyga „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“, verslo vadybos ekspertas David Burkus, verslo valdymo konsultantas, karjeros patarėjas Saulius Jovaišas, oratorius bei teisininkas Malcolm Kushner, verslininkas Ignas Staškevičius ir kiti.

Šie lietuvių ir užsienio šalių rašytojai parengė įvairios informacijos ir atsako į aktualius klausimus, pavyzdžiui, kaip tapti geru vadovu, kaip suburti lojalią komandą, kuri mylėtų savo veiklą, kaip taktiškai išsakyti kritiką, kad kritikuojamas žmogus neprarastų motyvacijos, kaip bausti ir skatinti, kaip įveikti nepasitikėjimą savimi ir jausmą, kad nesate tikras vadovas, kaip įrodyti savo pranašumą ir įtikinti kitus savo gebėjimu vadovauti, kaip nesustoti pusiaukelėje ir pasiekti užsibrėžtą tikslą?

Išvardinti klausimai rūpi visiems, kurie vadovauja bet kokiai žmonių grupei, nesvarbu ar tai verslo įmonė, ar politinė organizacija, ar mokiniai. Geras lyderis sugeba užburti komandą ir įtikinti ją siekti rezultatų su džiaugsmu. Semkitės naujų idėjų iš lyderystės knygų! Jos bus naudingos tiek vyrams, tiek moterims.

Pirkti online siūlome platų asortimentą įdomių verslo knygų. Tačiau geros literatūros galime pasiūlyti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei jaunimui. Atkreipkite dėmesį, kad pirkti internetu verta dėl galimybės sutaupyti. Daug rekomenduojamų skaitinių džiugina geromis kainomis, o dar pigiau apsipirksite per išpardavimus ir akcijas.