⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siūlome platų maisto ir gėrimų knygų asortimentą, apimantį įvairias temas: nuo pyragų kepimo, kepsnių ruošimo, konservavimo iki maisto psichologijos ir sveikų valgių receptų. Kviečiame pirkti online kulinarinius leidinius ir nusiteikti, kad nuo šiol visi prašys pasidalinti geriausiu jūsų patiekalų receptu. 

Rasta: 715
  1. 1
  2. 2
  3. 3

E numeriai | Heinz Knieriemen
0,49 €
Turime sandėlyje
Krienai | Nora Jazbutytė
0,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 715
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Maisto ir gėrimų temos lyderė yra Jurgita Surplienė. Jos TOP skaitomiausios knygos bus aktualios tėvams. „Mažylio receptai“ siūlo daugiau nei 200 patiekalų mažyliams, o taip pat pateikia daug naudingų patarimų. Kartu su bendaautorėmis Rūta Kanopkiene ir Ilma Palucke parengta knygelė „Samčio burtai (Mažylio receptai)“ į virtuvę kviečia ir mažuosius kulinarus. Vaikams patiks paprasti ir nuotaikingi receptai, kurie skatina domėtis mityba ir pažinti įvairius skonius.

Minėtas knygas internetu galite įsigyti atskirai arba pasinaudoti akcija ir už gerą kainą užsisakyti komplektą.

Jaunimui virtuvės reikalais atrodo nuobodūs, tačiau norą pasisukioti prie viryklės sužadins Annabel Karmel knyga „Gaminu pats“. Tai maisto gaminimo pradžiamokslis, kuriame autorė ne tik žingsnis po žingsnio parodo 40 nesudėtingų receptų gamybos eigą, bet ir aptaria pagrindinius maisto gaminimo būdus, virtuvės rakandus, bei produktus, kurių rasite kiekvienuose namuose.

Prisipažinkite ar esate priklausomas nuo kavos? Tikime, kad dauguma atsakė teigiamai ir rekomenduojame Emanuelio Ryklio knygą „Tebūnie kava“. Šis leidinys skirtas įkvėpimams ir atradimams. Autorius supažindina su netradiciniais šio gėrimo ruošimo būdais ir įdomiais bei naujais faktais, kurie privers dar labiau mėgautis rytiniu kavos puodeliu.

Į populiarių knygų viršūnę žaibiškai šovė nauja Indrės Trusovės sveikų receptų knyga „Sveika ir gardu“. Moteris siūlo patiekalų visai šeimai, kurie ir skanūs, ir naudingi sveikatai. Indrė Trusovė yra populiari tinkraštininkė, jau daugybę metų konsultuojanti savo skaitytojus sveikos gyvensenos klausimais.

Žinomas sporto treneris ir mitybos specialistas Andrius Pauliukevičius savo knyga „Tobulas maistas sportuojantiems“ sudomins besirūpinančius figūra. Aktualu ir vyrams, ir moterims. Autorius parengė informaciją, kuri padės sportuojantiems žmonėms susidaryti tinkamą mitybos planą.

Natūralumo gerbėjams patiks Ievos Šidlaitės knygos „Natūralus rauginimas“ ir „Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai“. Moteris atgaivino senąją lietuvių patirtį ir kviečia naudotis mūsų šalies gėrybėmis ir juos ruošti tradiciniais, senoviniais būdais.

Maisto ir gėrimų knygų kategorijoje rasite įdomių leidinių su receptais visai šeimai, taip pat specializuotais valgiais, kurie padės gydyti ligas, čia pat ir konservavimo patarimai, alkoholinių kokteilių ruošimo pamokos (tik suaugusiems!), pasaulio šalių virtuvės, populiarios dietos, pasiūlymai šventiniams stalui ir dar daugiau. Užsukite, apsižvalgykite, pasinaudokite išpardavimais ir tapkite kiečiausiais virtuvės šefais!