⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Medicina – sritis, kuri reikalauja nuolatinio tobulėjimo. Nesvarbu ar studijuojate, ar jau esate praktikuojantis medikas, rezidentas ar profesorius, interneto knygyne rasite vertingų medicininių leidinių, žinynų, enciklopedijų ar vadovėlių. Knygas patogiai suskirstėme pagal temas. „Bendroji medicinos praktika“ – viena jų. 

Rasta: 67
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nemiga. Trumpas vadovas | Saska Manic
4,49 €
Turime sandėlyje
Medicinos etika |
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 67
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „Bendrosios medicinos praktikos knygos“ siūlome labai įvairių knygų. Itin populiarūs yra susisteminti vadovėliai, tokie kaip „Vidaus ligų diagnostikos pagrindai“ (autoriai Albinas Naudžiūnas, Saulius Sadauskas, Alvydas Unikauskas, Palmira Leišytė ir kt.), „Šeimos gydytojo vadovas“ (autoriai A. Abraitienė, J. Ališauskas, A. Ambrozaitis, A. Arlauskienė ir kt.), „Šeimos medicinos pagrindai: praktiniai įgūdžiai“ (autoriai prof. dr. Leonas Valius, doc. dr. Daina Kranciukaite-Butylkiniene) bei panašūs leidiniai.

Dažnai tokiose knygose rašoma apie ligų diagnostikos ir tyrimų metodiką, gydymo parinkimą ar ligas bei jų simptomus, praktinę veiklą ir reikalingą teoriją. Leidiniai suteikia naujų žinių ar leidžia pasikartoti jau žinomą informaciją.

Šeimos gydytojai, dažniausiai, yra tie žmonės, į kuriuos pirmiausiai kreipiasi pacientai, pajutę bet kokio pobūdžio negalavimą. Šios srities specialistams tenka išmanyti daugybę sričių: neurologiją, vidaus ligas ar chirurgiją ir net psichologiją.

Įgytos žinios padeda per trumpą laiką diagnozuoti ligas ir nukreipti ligonius pas siauresnio profilio specialistus. Šeimos gydytojams bei studentams rekomenduojame pasidairyti ir po kitas medicininių knygų kategorijas, tačiau „Bendroji medicinos praktika“ apima, ko gero, vienus reikalingiausių leidinių.

Medicinos etiketas, skubioji pagalba šeimos gydytojo darbe, jo vaidmuo savižudybių prevencijoje, bendrųjų nusiskundimų diagnostika ir gydymo taikymas, psichologinės problemos, populiariausių ir retesnių ligų simptomai – tai temos, kurias knygose dėsto savo srities profesionalai. Be to, jie pataria, kaip bendrauti su pacientais bei padėti jiems susigyventi su lėtinėmis ligomis.

Medikų darbas sudėtingas ir reikalaujantis daug žinių, todėl besimokantiems prireiks naujų vadovėlių bei kitų gerų knygų. Jų toli ieškoti nereikia, kviečiame internetu įsigyti kategorijos „Bendroji medicinos praktika“ leidinių, papildysiančių kiekvieno esamo ar būsimo mediko lentyną.

Knygas pirkti online verta dėl gerų kainų. Mes bendradarbiaujame su leidyklomis ir nuolat rengiame įvairias akcijas ar teminius išpardavimus. Drąsiai naudokitės ir įsigykite ne tik leidinių medicinos specialistams, bet ir įdomių knygų vaikams ar jaunimui. Suaugusiems vyrams ir moterims visada galime pasiūlyti naujų ar populiarių, TOP skaitomiausių knygų, kurios padės atsipalaiduoti po sunkaus darbo.