⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar pagalvojote, kodėl biografijos, atsiminimai ir dienoraščiai tokie populiarūs tarp įvairaus amžiaus skaitytojų? Šios knygos patinka vyrams ir moterims, suaugusiems ir jaunimui – visi atranda įdomių asmenybių. Populiarumą lemia tai, kad aprašyti žmonės jau gavo vertingiausias gyvenimo pamokas ir gali pasidalinti patirtimis. Skiltyje „Visuomenė, politika“ išskyrėme šias temas atstovaujančius žmones.

Rasta: 415
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Konkistadorai | Fernando Cervantes
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,69 €
Turime sandėlyje
Artima praeitis | Povilas Girdenis
8,69 €
Turime sandėlyje
Permainų knyga | Andrij Caplienko
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 415
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Žmonės, rašantys savo autobiografijas, paprastai turi įdomią istoriją apie gyvenimo išbandymus ir vargus. Visada vertinga sužinoti, kaip jie susitvarkė su krizėmis, surado bendraminčių, sukūrė šeimas ir tęsė savo karjerą. Visuomenės, politikos atstovai yra kone arčiausiai skaitytojų, tad jų knygos visada tarp TOP skaitomiausių.

Nuo ko pradėti? Jau daug skaitytojų įvertino, tad tikimės ir jus sudominti Michelle Obama autobiografija „Mano istorija“. Pirmoji afroamerikietė tapusi pirmaja JAV ponia dalijasi pamąstymais ir fiksuoja savo gyvenimo patirtį.

Žurnalistas Dailius Dargis dokumentuoja mafijos atstovų ir žymiausių Lietuvos nusikaltėlių gyvenimą. Už visuomenės ribų atsidūrusių žmonių istorija žadina smalsumą ir jaudina, tad norą apie juos sužinoti daugiau patenkinsite knygose „Holivudo monstras iš Lietuvos. Kruvinasis greitkelis nuo Kalvarijų turgaus iki Los Andželo“, „Tikroji Daktarų istorija“, „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ ir kitose.

Norintiems daugiau tamsių paslapčių ir nusikaltėlių gyvenimo bei psichologijos tyrimų siūlome Sigito Stasaičio knygą „Rytoj mane nužudys“, kurioje bandoma atskleisti, kokios priežastys V. Vaitiekaitytę su V. Lietuvninkaite pastūmėjo įvykdyti vieną žiauriausių žmogžudysčių.

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis vengrų kilmės žurnalistas Victor Sebestyen analizuoja Rusijos revoliucijos lyderio veiklą. Apie tai knygoje „Leninas. Intymus diktatoriaus portretas“. Viena svarbiausių XX amžiaus figūrų buvo Nobelio premijos laureatas Winston S. Churchill. Istorijos gerbėjams rekomenduojame jo autobiografiją „Mano jaunystė. 1874–1904. Winston S. Churchill“.

Tiems, kam įdomiau skaityti apie Lietuvos politikos lyderius, ko gero, patiks „Žmogus, jungęs epochas: Algirdo Brazausko politinė biografija“, kurią parengė Saulius Grybkauskas ir Mindaugas Tamošaitis.

Ypač įdomus leidinys – „Bus geriau“. Rytis Zemkauskas žaismingai klausinėja profesorių Vytautą Landsbergį apie asmeninį jo gyvenimą, literatūrą, muziką, politinio gyvenimo užkulisius. Atsakymai nugulė smagioje knygoje, kuri įrodo ir apie politiką galima kalbėti linksmai.

Visų knygų, patekusių į biografijų skiltį „Visuomenė, politika“ pristatyti neįmanoma. Tiesiog kviečiame užsukti, apsižvalgyti ir internetu įsigyti naujų istorijų. Pirkti online naudinga, nes iš karto matysite, kokiems leidiniams taikome išpardavimo kainas ir puikias akcijas. Visada turime gerų pasiūlymų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Aprūpinkite įdomiais skaitiniais visą šeimą!