-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygos – žinių šaltinis. Tą žino ir maži, ir dideli! Atsivertę žinyną galime sužinoti, kiek sveria dramblys, skaitydami eismo taisykles išmokstame saugiai pereiti gatvę. Vartydami knygas apie paukščius susipažįstame su mažaisiais kaimynais, kurie nuolat apsilanko balkone, o grybų enciklopedija gali išgelbėti nuo apsinuodijimo. Pažintinėse knygose slypi tiek daug įdomybių, kurios aktualios vyrams, įdomios moterims bei praverčia jaunimui. Svarbu atrasti savo amžiui ir domėjimosi sričiai tinkamus leidinius. Pažintinė ir informacinė literatūra 6-8 metų vaikams, skirta jaunuosius skaitytojus supažindinti su pasaulio įdomybėmis.

Rasta: 332
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mokausi rašyti ir skaičiuoti |
3,19 €
Turime sandėlyje
24 valandos akmens amžiuje | Lan Cook
  • Nauja knyga
10,59 €
Turime sandėlyje
Miško draugai | Noémie Gionet Landry
7,79 €
Turime sandėlyje
Žmogaus kūnas |
8,99 €
Turime sandėlyje
Kitsy enciklopedija vaikams |
10,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 332
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „Pažintinės ir informacinės knygos 6-8 metų vaikams" gausu įdomių knygų. Naujos žinios laukia visų vaikų! Nuo ko pradėti? Tarp skaitomiausių TOP knygų visada rasite leidinių apie gyvūnus. Juos vaikai labai mėgsta!

Rekomenduojame populiarią Derek Harvey knygą „Supergyvūnai“. Knygoje aptariami greičiausi, gličiausi, kiečiausi, garsiausi ir labiausiai smirdantys pasaulio gyvūnai. Jų enciklopedijoje net šimtas!

Jei norite susipažinti būtent su mūsų šalies gyvūnija, pirkti online kviečiame knygą „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“, kurią parengė žinomas gamtininkas Selemonas Paltanavičius. Žinių per daug nebūna, tad dar viena siūloma dėmesio verta knygutė – Cecile Jugla „Gyvūnų enciklopedija mažiesiems“.

Jaunieji skaitytojai labai pamilo Skruzdėliuką Nežiniuką iš rašytojos Rasos Dmuchovskienės knygelių. Dvi knygas galite pirkti atskirai arba sutaupyti, nes komplektas akcijos metu kainuoja pigiau.

Kitos populiarios informacinės ir pažintinės knygos 6-8 metų amžiaus vaikus moko saugaus eismo (Rasa Belgerienė „Mokausi būti saugus), žvejybos paslapčių (Ričardas Adamonis „Jaunojo žvejo ABC“), logikos ir strateginio mąstymo (Araceli Fernandez Vivas „Šachmatai vaikams“), supažindina su pasaulio maisto įvairove (Giulia Malerba „Maisto atlasas“), atsako į keblius klausimus (Mick Manning, Brita Granström „Kaip aš atsiradau“), padeda dirbti darže (Gerda Muller „Kaip užauga tavo daržas?“) ar atskleidžia senovinių transporto priemonių žavesį (Stephen Biesty „Įspūdingi traukiniai“).

Kategorijoje ne tik knygos. Čia ir kitos priemonės, kurios padeda linksmai ir įdomiai mokytis. Pradinukams pravers naudingos daugybos, anglų kalbos formų ar abėcėlės lentelės. Taip pat populiarios išminties dėžutės – klausimų ir atsakymų kortelės.

Pažintinė literatūra 6-8 metų vaikams dovanoja turtingą laisvalaikį, padeda gilinti žinias, ugdo smalsumą ir norą mokytis. Daugelis knygų bus įdomios net ir suaugusiems, tačiau jiems taip pat galime pasiūlyti Lietuvos ir pasaulio profesionalų parengtas geriausias dalykines knygas, kurios apima labai įvairias temas. Naujos žinios neturi nuskriausti piniginės, todėl nuolat rengiame išpardavimus tiek vaikų, tiek suaugusiųjų knygoms. Pirkite internetu ir tobulėkite neiškeldami kojos iš namų!