-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mes visi nuolat susiduriame su tautosaka – skaitome pasakas vaikams, dainuojame per šventes, mename mįsles, laikomės senųjų papročių ir žinome daug liaudies pasakojimų. Taip jau yra, kad tautosaka neatsiejama nuo bet kokios šalies kultūros, ji stiprina tautinį identitetą, neleidžia pamiršti tradicijų ir supažindina su protėvių pasaulėžiūra. Ne visiems užtenka vien močiutės sektų pasakų, todėl kviečiame internetu įsigyti knygų, kuriose sukauptas didžiulis tautosakos paveldas. 

Rasta: 116
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tautosakos darbai T. 61 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Tautosakos darbai T. 59 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Tautosakos darbai T. 58 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Tautosakos darbai T. 55 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Šimtas latvių liaudies pasakų |
10,89 €
Turime sandėlyje
Tautosakos darbai T. 54 |
6,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 116
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tarp TOP skaitomiausių tautosakos knygų rasite dainynus, patarlių ir mįslių rinkinius. Daugelį rinktinių išleido šios srities profesionalas – „Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas“. Ypač populiari knyga „Lietuvių liaudies dainynas, XXIV tomas. Vaišių dainos (su CD)“, kurią sudarė Vita Ivanauskaitė-Šeibutienė. Šiame leidinyje surinktos liaudies dainos, kurias lietuviai per įvairias šventes traukė užstalėje, tad kūriniai išsiskiria savitu humoru bei žaidimo elementais.

Jūratės Liudavičienės sudaryta knyga „Saulelė tekėjo. Tautosakos rinkinys“ bus naudinga etnografijos būrelių vadovams, klasės auklėtojams ir kitiems mokytojams, nes tekstai pravers ruošiantis įvairiems pasirodymams bei pamokoms. Rinkinį sudaro keturi skyriai: dainuojamoji, pasakojamoji, smulkioji ir mišrioji tautosaka.

Neatskiriama tautosakos dalis yra ir įvairios patarlės bei priežodžiai. Juk jie praturtina mūsų kalbą ir tekstus, todėl šio žanro knygos rekomenduojamos jaunimui! Knyga „Lietuvių patarlės ir priežodžiai“ primena ne tik girdėtas patarles, bet ir supažindina su nebevartojamais, senoviniais priežodžiais. Leidinį sudarė Vita Džekčioriūtė, Rasa Kašėtienė, Lilija Kudirkienė ir Dalia Zaikauskienė.

Vaikams labai patiks Leonardo Saukos sudaryta smagi knygutė „Šepetys repetys“ su gausybe iliustruotų dainelių, pasakų ir skaičiuočių.

Praeitame amžiuje vyrams ir moterims dėl įvairių istorinių aplinkybių teko palikti namus ir emigruoti. Emigrantų dainos, pasakojančios apie atsisveikinimą su artimaisiais, nelengvą kelionę per Atlantą, pirmuosius įspūdžius svetimame krašte, tėvynės ilgesį nugulė Austės Nakienės ir Rūtos Žarskienės sudarytoje knygoje „Lietuvių dainos Amerikoje, įrašytos Jono Balio (1949–1951) (+CD)“. Dainas įrašė Jonas Balys savo ekspedicijos metu. Knygoje, tik dalis jo surinktos medžiagos.

Tautosakos kategorijoje daug naujų ir įdomių knygų su senovinių pasakų, mįslių, priežodžių, padavimų bei sakmių rinkiniais. Daugelyje leidinių pateikti geriausių profesionalų komentarai ir paaiškinimai. Knygas rekomenduojame tiek suaugusiems, tiek vaikams – visi privalome puoselėti tautinį paveldą ir domėtis istorija.

Visas minėtas knygas kviečiame pirkti online jau šiandien! Geriausių leidinių tiražai sparčiai tirpsta, ypač išpardavimų bei akcijų metu, kuomet knygos kainuoja ženkliai pigiau. Jei kažkurios knygos neradote – nenusiminkite! Asortimentą nuolat atnaujiname, taip pat siūlome pasižvalgyti po kitas kategorijas, nes ten taip pat slypi dėmesio verti kūriniai.