⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žmogaus elgesį ir psichologiją tyrinėja daugybė pasaulio mokslininkų, tačiau nepatyręs skaitytojas paėmęs tokių tyrimų užrašus gali nesuprasti specifinio žargono. Todėl ekspertai, norėdami priartėti prie plačiosios auditorijos, kuria populiariosios psichologijos knygas. Šie leidiniai, kuriuos kviečiame įsigyti internetu, apjungia mokslines žinias su lengvai skaitomu tekstu.

Rasta: 417
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Itin jautrus asmuo | Elaine N. Aron
10,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 417
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Psichologinės knygos yra vienos skaitomiausių. Nenuostabu, juk jos pasakoja apie neurolingvistinį programavimą, depresiją, veidoskaitą, asmenybės tipus, žmogaus galimybes, bendravimo psichologiją, toksiškus santykius, emocijas, narcisizmą, baimes ir nerimą. Tiek daug temų, kurios aktualios visiems suaugusiems vyrams ir moterims! Artimų tekstų tarp šių leidinių pavyks rasti ir jaunimui, kuris šiandien patiria ne mažesnį stresą nei jų tėvai. 

TOP skaitomiausia kategorijos knyga yra „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“, kurią parengė Steve Andreas ir Connirae Andreas. Leidinys, kalbantis apie veiksmingus problemų šalinimo būdus, jau ne pirmus metus itin populiarus. Beje, šią knygą kviečiame įsigyti už labai žemą kainą, o taip pat paskubėti, nes tiražas baigia ištirpti. 

Sudominome neurolingvistiniu programavimu? Rekomenduojame dar vieną autorių kolektyvo Tom Hoobyar, Tom Dotz, Susan Sanders knygą „NLP vadovas: neurolingvistinis programavimas“. Autoriai žada, kad perskaitę tekstą pradėsite kitaip mąstyti ir geriau išnaudoti gyvenimo suteiktas galimybes. 

Kartais populiariosios psichologijos knygos gerokai nustebina. Visame pasaulyje populiaraus verslo konsultanto Thomas Erikson leidiniai „Aplink mane – vien tik idiotai“ ir „Aplink mane - vien tik psichopatai“ yra kupini geros nuotaikos ir patarimų, kaip nukenksminti įvairius manipuliatorius. Beje, pasinaudoję išpardavimo pasiūlymu abi knygas įsigysite pigiau. 

Knygų kategorija „Populiarioji psichologija“ siūlo leidinių apie netradicinius psichologijos savigynos būdus (Michail Litvak „Psichologinis aikido“), įvairių asmenybės tipų savybes (Matthew Pollard, Derek Lewis „Intraverto pranašumai: kuklūs parduoda daugiau“), bendravimo psichologiją (Rosita Lekavičienė, Dalia Antinienė „Bendravimo psichologija šiuolaikiškai: žinios ir užduotys“), žalingus tarpusavio santykius (Susan Forward, Craig Buck „Meilė kaip apsėdimas: kai per sunku paleisti“) bei įpročius (Charles Duhigg „Įpročio galia). 

Visas temas išvardinti sunku, tad kviečiame pasidairyti ir geriausių specialistų knygas pirkti online. Psichologijos tyrimai vietoje nestovi, tad kategoriją nuolat papildo nauji įdomūs leidiniai, kurie padeda skaitytojams suprasti save, atsikratyti blogų įpročių, užmegzti santykius, pagerinti karjeros perspektyvas ar tiesiog nestovėti vietoje ir nuolat tobulėti. 

Mūsų knygyne parduodamos ne tik knygos apie psichologiją. Čia rasite įvairių žanrų knygų, taip pat kūrinių vaikams, o karštų akcijų dėka gerokai pigiau papildysite visos šeimos lentynas.