⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygyno kategorija „Atlasai ir žemėlapiai“ yra skirta visiems kelionių ir geografijos entuziastams. Jeigu Jums reikalingas užsienio valstybės, kurio nors Lietuvos miesto arba viso pasaulio žemėlapis - čia išsirinksite tinkamiausią leidinį kiekvienam atvejui. Kokybiški, įvairaus formato ir mastelio žemėlapiai padės susiplanuoti kelionę bei išvengti nesusipratimų jos metu. 

Rasta: 105
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pasaulis. Politinis žemėlapis |
5,39 €
Turime sandėlyje
Kaunas 1:20000 |
5,69 €
Turime sandėlyje
Europa. Kelių atlasas 1:3000000 |
9,99 €
Turime sandėlyje
Viena diena Vilniuje 1:18000 |
2,69 €
Turime sandėlyje
Ventspils. Miesto planas |
1,99 €
Turime sandėlyje
Palanga ir Šventoji 1:10000 |
3,59 €
Turime sandėlyje
Lietuva. Kelių atlasas 1:300000 |
12,39 €
Turime sandėlyje
Baltarusija. Kelių žemėlapis |
4,49 €
Turime sandėlyje
Eesti, Latvija, Lietuva 1:700000 |
7,19 €
Turime sandėlyje
Klaipėda 1:15000 |
5,69 €
Turime sandėlyje
Atlasas. Visas Vilnius 1:18000 |
9,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 105
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mes gyvename skaitmeniniame amžiuje, kuriame iš taško A į tašką B nukeliauti padeda GPS įrenginiai. Tačiau profesionalūs keliautojai primygtinai rekomenduoja įsigyti ir popierinį žemėlapį. Jį verta turėti automobilio daiktadėžėje ar kelioninėje kuprinėje. Kodėl?

Popieriniai atlasai ir žemėlapiai nepaveda. Atokiausiuose kampeliuose jūsų gali nepasiekti interneto ryšys ar GPS signalas. Įrenginių baterijos išsikrauna netikėtu metu, o viduryje miško elektros tikrai nerasite. Taip pat jie jautriai reaguoja į temperatūros pokyčius, pavyzdžiui, perkaista ar neveikia per speigus.

Yra ir kitų priežasčių, kodėl popieriniai šalių ir miestų žemėlapiai vis dar populiarūs. Pavyzdžiui, vadovautis GPS vedliu tikrai paprasta, tačiau planuoti visos dienos maršrutą patogiau, kai prieš akis išskleistas didelis žemėlapis su plačiu regiono kontekstu. Jaudintis dėl to, kad popieriniai leidiniai sensta neverta, nes leidyklos juos nuolat atnaujina.

Daugelis žemėlapių ir leidinių papildyti naudinga informacija apie vaizduojamą šalį, miestą ar regioną. Turistiniuose žemėlapiuose pirkėjai ras pažymėtus lankytinus gamtos, kultūrinius ir istorinius objektus, taip pat jų aprašymus. Lietuvos kelių žemėlapis turi pažymėtas degalines, poilsio ir sustojimo vietas bei kitą informaciją, palengvinančią kelionę.

Lietuvos žemėlapis, pasaulio žemėlapis, Europos ir kitų žemynų atlasai - visus juos galite įsigyti internetu. Taip pat įvairių šalių, pavyzdžiui, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Latvijos, Baltarusijos, Švedijos ar Danijos kelių žemėlapius.

Gerų leidinių ras ir tie, kurie nori pažinti Lietuvą. Vilnius, Klaipėda, Kaunas ar Šiauliai? Siūlome įvairių mastelių schemas, kurios padės atrasti urbanistines ir kultūrines įdomybes. Traukia gamta? Rinkitės Kuršių nerijos, tarp baidarininkų populiarių Ūlos, Minijos ir Merkio upių, pajūrio, pamario, ežerų ar Lietuvos pasididžiavimo – Aukštaitijos nacionalinio parko, žemėlapius.

Išsamius, vertingus ir tikrai gerus atlasus bei žemėlapius kuria leidykla „Briedis“ – tikri savo srities profesionalai, turintys ilgametę kartografijos leidybos patirtį. Atlasai, dažniausiai, yra įprastos knygos formos, o kelioniniai ir sieniniai žemėlapiai – išsilankstantys arba išsivyniojantys. Taip pat galime pasiūlyti ant sienos kabinamų nutrinamų žemėlapių, kurie tuo pačiu yra puiki dovana kelionių entuziastams.

Žemėlapiai atspausdinti ant kokybiško popieriaus, susilanksto ir nereikalauja daug vietos ar ypatingos priežiūros.

Faktas, kad keliauti patinka tiek moterims, tiek vyrams, vaikams ar jaunimui, tad ypač svarbu išvengti įvairių nesusipratimų. Atsarga gėdos nedaro. Rekomenduojame žemėlapius įsigyti internetu ir užsitikrinti alternatyvų kelionės vedlį. Čia pat rasite ir kitų kelionių bei įvairaus žanro knygų. Leidinių kaina išpardavimų bei akcijų metu ypač draugiška, tad TOP skaitomiausias, įdomias ir naujas knygas galėsite įsigyti pigiau.