Meilė ir erotika – temos, kurios knygose pasirodo jau nuo senų senovės. Kadaise erotika tik nedrąsiai kyštelėdavo nosį, vėliau įsibėgėjo ir ja pagardinamas beveik kiekvienas šiuolaikinis meilės romanas. Į kategoriją „Klasikiniai užsienio autoriai“ patalpinome įdomias, gerai žinomų rašytojų knygas, kuriose paminėtų temų tikrai nevengiama. Daug meilės ir šiek tiek erotikos – laukia puikūs skaitiniai!

Rasta: 31
 1. 1
 2. 2

Pabudimas | Kate Chopin
 • TOP
  85
  TOP 85
 • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
13,29 €
Kaina su kodu: 11,96 €
Turime sandėlyje
Atpirkimo ožys | Daphne du Maurier
-27% su kodu: PATOGU
19,39 €
Kaina su kodu: 14,15 €
Turime sandėlyje
Ledi Čaterli meilužis | David Herbert Lawrence
 • Nauja knyga
-28% su kodu: PATOGU
20,12 €
Kaina su kodu: 14,49 €
Turime sandėlyje
Lemtingas sapnas | Rolandas Juozas Grėbliūnas
-10% su kodu: PATOGU
10,25 €
Kaina su kodu: 9,22 €
Turime sandėlyje
Linksmybės namai | Edith Wharton
-45% su kodu: PATOGU
18,16 €
Kaina su kodu: 9,99 €
Turime sandėlyje
Kriauklių ieškotojai | Rosamunde Pilcher
 • Nemokamas knygos pristatymas
-45% su kodu: PATOGU
25,88 €
Kaina su kodu: 14,24 €
Turime sandėlyje
Meilė ir kerštas | Barbara Cartland
-10% su kodu: PATOGU
1,62 €
Kaina su kodu: 1,45 €
Turime sandėlyje
Nuodėmingi angelai | Teresa DesJardien
-10% su kodu: PATOGU
1,62 €
Kaina su kodu: 1,45 €
Turime sandėlyje
Rasta: 31
 1. 1
 2. 2

TOP skaitomiausi skilties „Klasikiniai užsienio autoriai“ rašytojai yra Barbara Cartland, Shirley Kennedy, Teresa DesJardien, Edith Wharton, David Herbert Lawrence, Henryk Sienkiewicz, Elizabeth Gaskell ir kiti.

Britų autorė Barbara Cartland rašė meilės romanų klasiką, skirtą moterims. Pirmoji jos knyga pasirodė 1923-iais metais ir nuo tada rašytoja žavi viso pasaulio romantikes.

Autorės bibliografija įspūdinga – ji išleido 723 romanus. 1976-tais metais toks produktyvumas net buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Labiausiai Barbara mėgo rašyti apie devyniolikto amžiaus Viktorijos laikus – tikra jausmų klasika. Pati rašytoja atitiko romantišką įvaizdį – rengėsi rožine spalva, visur nešiojo mažą šuniuką ir važinėjo baltu rolsroisu.

Barbara Cartland knygos yra populiarios užsienyje ir išverstos į beveik keturiasdešimt kalbų. Pirkti online siūlome ne vieną rašytojos romaną. Dažnai taikome akcijas, o tada meilės kupinų istorijų kaina nesiekia net poros eurų.

Dar viena populiari romantikos autorė – Shirley Kennedy. Jos veikėjai taip pat gyvena istoriniais laikais ir patiria įvairias meilės dramas. Jei ieškote dar daugiau romantikos, rekomenduojame amerikiečių rašytojos Teresa DesJardien romanus. Autorės kuriamos meilės istorijos apdovanotos įvairiais literatūriniais prizais. Nenustebinsime pasakę, kad ir Teresa DesJardien savo herojus apgyvendina devynioliktame amžiuje. Ko gero, tai pats geriausias fonas skleistis meilei.

Kategorijoje „Klasikiniai užsienio autoriai“ aptiksite ir Jo Ann Ferguson vardą. Ši rašytoja yra puiki kompanija jau minėtoms damoms. Net keliais slapyvardžiais prisidengusi moteris kuria intriguojančias ir kraują kaitinančias istorijas. Jas rašyti ir pasakoti savo seseriai autorė pradėjo dar vaikystėje.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį ir į vieną geriausių Viktorijos laikų rašytojų Elizabeth Gaskell. Autorė buvo gera kolegės Charlotte Bronte draugė ir net parašė jos biografiją. Moters kūrybą puikiai vertino net jos amžininkas Charles Dickens.

Tarp klasikinių užsienio autorių aptiksite ir Edith Wharton. Už knygą „Nekaltybės amžius“ autorė buvo apdovanota prestižine Pulitzerio premija. Edith Wharton tapo pirmąja moterimi, gavusia šį prizą.

Internetu įsigyti siūlome daug naujų, įdomių ir populiarių knygų. Patikrinkite išpardavimų skiltį ir klasikinius romanus pirkite pigiau. Meilės istorijos skirtos suaugusiems ir dažniausiai subalansuotos moterims. Jos netinka vaikams ir jaunimui, greičiausiai nebus patrauklios vyrams, tačiau jiems siūlome pasižvalgyti po kitas knygyno kategorijas – įdomių leidinių tikrai turime visiems!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Klasikinių autorių meilės romanai?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Klasikinių autorių meilės romanai?

Kokios prekės yra geriausiai įvertintos kategorijoje - Klasikinių autorių meilės romanai?