Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Vadovėliai ir mokomieji leidiniai


„Vadovėliai, mokomoji literatūra“ – knygų kategorija, kurioje naudingų leidinių ras įvairaus amžiaus moksleiviai bei mokytojai. Ši mokyklinė literatūra padės įsisavinti mokomąją medžiagą, pasiruošti pamokoms bei egzaminams. Rekomenduojame vadovėlius įsigyti internetu – čia viskas vienoje vietoje.

Kategorija dėl pirkėjų patogumo suskirstyta į kelias skiltis. Čia patalpinome mokomuosius leidinius ir pratybas ikimokyklinukams, vadovėlius ir kitas knygas mokiniams bei leidinius mokytojams.

Mokomoji literatūra ir pratybos ikimokyklinukams apima įvairias knygeles. Visų jų tikslas bendras – lavinti mažuosius mokinukus. Pradėkite nuo rankos lavinimo užduotėlių, kurias patyrę specialistai pritaikė 4-5 metų vaikams. Atlikdami užduotis vaikai išmoks taisyklingai laikyti rašiklius bei ugdyti savo piešimo bei spalvinimo įgūdžius.

Kitos knygos ikimokyklinukams padės išmokti taisyklingai kalbėti, pažinti ir rašyti raides, išmokti skaičiuoti bei skaityti. Taip pat galime pasiūlyti ir leidinių apie saugų eismą, juk be galo svarbu, kad prieš pradėdamas lankyti mokyklą, vaikas jau būtų susipažinęs su esminėmis saugaus elgesio gatvėje taisyklėmis.

Kategorijos „Vadovėliai, mokomoji literatūra“ skiltis, skirta mokiniams, patogiai suskirstyta pagal klases bei temas. Vadovėliai bus naudingi įvairaus amžiaus vaikams, o vyresnių klasių moksleiviai bei abiturientai kviečiami įsigyti gerų ir vertingų leidinių, kurie skirti egzaminams pasiruošti. Mokomoji literatūra apima biologiją, istoriją, chemiją, lietuvių kalbą, matematiką, anglų kalbą, fiziką, geografiją, informacines technologijas ir kitas svarbiausias disciplinas.

Vadovėlius ir pratybas moksleiviams parengė Renaldas Čiužas, Jolanta Martinionienė, Pranė Stankevičienė, Jūratė Litvinaitė, Antanas Meištas, Ignas Kapleris, Laima Tynčenko, Vitalija Mockutė-Aleknienė, Nijolė Globienė ir kt. Tai patyrę specialistai, kurių knygos atitinka mokyklinės programos reikalavimus.

Vadovėlius pirkti online kviečiame ne tik moksleivius, bet ir mokytojus. Jiems parengėme specialią skiltį su knygomis, kurios taps nepamainomais pagalbininkais, kai reikės ruošti medžiagą pamokoms bei popamokinei veiklai. Tapi pat čia daug naudingos literatūros apie vaikų ugdymą, psichologiją, darbą su mokiniais, kuriems reikia ypatingo dėmesio bei pagrindines pedagogų patiriamas problemas.

Viena TOP skaitomiausių kategorijos knygų yra Austėjos Landsbergienės „Pradinukų abėcėlė tėvams ir mokytojams“. Šis leidinys apima daugybę aktualių temų.

Vadovėlių ir mokomųjų leidinių kategorijoje rasite ir knygų seriją „Mokyklos biblioteka“, kurioje leidžiami pagal epochą suskirstyti lietuvių literatūros kūriniai.

Žinome, kad visi nori sutaupyti ir naujų vadovėlių įsigyti už nedidelę kainą, tad nuolat rengiame įvairius išpardavimus bei akcijas. Apsilankę interneto knygyne geros ir populiarios literatūros rasite ne tik mažyliams bei jaunimui, bet ir suaugusiems vyrams bei moterims.