⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos“ – knygų kategorija, kurioje apsilankyti kviečiame teisės specialistus, studentus, dėstytojus ir kitus šia sritimi besidominčius skaitytojus. Čia patalpinome naudingų skaitinių, reikalingų darbui bei mokslams.

Rasta: 71
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 71
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijoje „Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos“ tikrai rasite vieną svarbiausių ir TOP skaitomiausių šios srities leidinių. Tai – „Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas“, be kurio neįmanoma baudžiamoji teisinė veikla. Baudžiamojo kodekso paskirtis yra baudžiamosios teisės priemonėmis ginti žmogaus ir piliečio teises bei laisves, visuomenės ir valstybės interesus nuo nusikalstamų veikų.

Ne mažiau svarbus ir „Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodeksas“. Šie leidiniai nuolat atnaujinami, nes į dokumentus įtraukiami Lietuvos Respublikos Prezidento patvirtinti pakeitimai. Siūlome internetu patogiai įsigyti naują kodekso versiją.

Esami ir būsimi teisininkai skiltyje „Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos“ ras ir daugiau naudingų leidinių apie baudžiamąją atsakomybę ir jos realizavimo formas, nusikalstamu keliu įgyto turto konfiskavimą, baudžiamojo kodekso ikiteisminį etapą, juridinių asmenų baudžiamąją atsakomybę, bylų nagrinėjimą teisme, nusikalstamas veiklas elektroninėje erdvėje ir t.t.

Teisės studentai ir praktikai susidomės baudžiamosios teisės uždavinynais, kuriais siekiama aptarti dažniausiai kylančius baudžiamojo kodekso klausimus.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į išskirtinį rinkinį, kurį sudaro „Civilinis kodeksas“, „Civilinio proceso kodeksas“, “Baudžiamasis kodeksas“, „Baudžiamojo proceso kodeksas“, „Administracinių nusižengimų kodeksas“, „Darbo kodeksas“. Visos knygos kartu kainuoja pigiau nei perkant po vieną. Tikrai vertinga akcija!

Šioje kategorijoje parduodamos knygos reikalingos akademikams, Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams ir kiekvienam, kuris vienu ar kitu būdu prisideda prie baudžiamosios teisės kūrimo, taikymo ir vykdymo. Žinoti įstatymus ir mokėti juos taikyti yra labai svarbu kiekvienam šalies piliečiui, juk visi girdėjo posakį, kad įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Turėkite naudingą knygą po ranka ir patikrinkite visus aktualius klausimus.

Teisines knygas parengė vieni geriausių savo srities ekspertų: teisininkai, Lietuvos universitetų dėstytojai, profesoriai. Tai Egidijus Bieliūnas, Jonas Prapiestis, Armanas Abramavičius, Gintaras Švedas, Romualdas Drakšas, Skirmantas Bikelis,  Bartautė Čepytė, Mindaugas Girdauskas ir kt.

Kviečiame naujas, vertingas ir įdomias knygas pirkti online. Tai patogus ir greitas būdas papildyti savo lentyną, be to, išpardavimų ir akcijų metu daug knygų galite įsigyti už itin patrauklią kainą. Interneto knygyne rasite ne tik įvairias teisines knygas, bet ir kitokios literatūros įdomios tiek suaugusiems vyrams ir moterims, tiek vaikams bei išrankiam jaunimui. Plačiame asortimente tikrai išsirinks kiekvienas.