-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Daugelį pasaulio žmonių vienija noras turėti draugų, patikti naujai sutiktiems grupiokams, bendradarbiams, būsimiems darbdaviams ar verslo partneriams. Jei nesiseka, ieškome pasiteisinimų, kaltiname kitus, vadiname save uždarais intravertais. Tačiau tiesa ta, kad kiekvienas galime patobulinti savo bendravimo įgūdžius ir čia pagalbos ranką tiesia leidiniai iš kategorijos „Bendravimo menas, kūno kalba“.

  1. 1
  2. 2

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms | Dale Carnegie
Nuolaida knygai -34%
7,69 € 11,59 € *
Turime sandėlyje
Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias | David R. Hawkins
Nuolaida knygai -29%
11,49 € 15,99 € *
Turime sandėlyje
Galia ir jėga. Sąmonės anatomija. Slaptieji žmonių elgsenos faktoriai | David R. Hawkins
Nuolaida knygai -34%
7,49 € 11,29 € *
Turime sandėlyje
Neištarus nė žodžio | Kasia Wezowski
Nuolaida knygai -28%
14,29 € 19,79 € *
Turime sandėlyje
KOMPLEKTAS. Penkios MEILĖS KALBOS (3 knygos) | Gary Chapman
  • Nemokamas knygos pristatymas
26,99 € 32,97 € *
Turime sandėlyje
Bendravimas su nepažįstamaisiais | Malcolm Gladwell
Nuolaida knygai -31%
14,49 € 20,79 € *
Turime sandėlyje
Nepataisomas romantikas ir kiti pasakojimai apie beprotybę ir aistrą | Frank Tallis
Nuolaida knygai -61%
7,99 € 19,99 € *
Turime sandėlyje
Tinginio manifestas. Dirbk mažiau. Tada, dar mažiau | Danielius Debesyla
Nuolaida knygai -26%
11,39 € 15,19 € *
Turime sandėlyje
Derybos pagal Feng shui. Tobulinkite savo diplomatijos, verslo galimybes | Jose Armilla
Nuolaida knygai -46%
2,89 € 5,29 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2

Knygos apie bendravimą padeda susirasti draugų. Netikite? Bent jau pavartykite visų laikų TOP skaitomiausią šios srities saviugdos knygą „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“. Daugybė žmonių iš pradžių į šį įdomų leidinį žiūri skeptiškai, o po to skaitytojai visame pasaulyje dėkoja autoriui Dale Carnegie už puikius ir pravarčius patarimus.

Dar šios skilties knygos padeda pasiruošti svarbiems pokalbiams, pavyzdžiui, darbo. Jos pataria, kaip bendradarbiauti su nemėgstamais žmonėmis, išsiugdyti modernias manieras ar tiesiog pasiekti savo tikslų.

Žmonės jus vadina negatyviu? Gal iš tiesų ilgai laikote nuoskaudas, esate kerštingas ir piktas? Rekomenduojame amerikiečių psichiatro ir dvasinio mokytojo David R. Hawkins knygą „Paleidimas: atsidavimo ir susitaikymo kelias“. Aprašymas teigia, kad tai veiksminga priemonė, kuri gali padėti atsikratyti negatyvumo bei panašių kliūčių kelyje į sėkmę.

Harvardo medicinos mokyklos psichologė Susan David knygoje „Emocinis lankstumas: kaip geriau suprasti savo emocijas ir išmokti jas priimti“ dalijasi netikėtu požiūriu į žmogaus galimybes išnaudojant savo tikrąjį potencialą. Emocinis lankstumas yra tų durų, už kurių slypi klestintys santykiai ir išpildyti tikslai, raktas. Tereikia jas atrakinti.

Verslo psichologijos profesionalai Mark Goulston ir John Ullmen leidinyje „Tikroji įtaka: kaip pasiekti savo tikslų nedarant spaudimo“ moko bendravimo strategijos, kuri paremta sąžiningais ir naudingais santykiais. Autoriai teigia, kad jų knyga papildo populiarų Dale Carnegie kūrinį, tačiau kalba apie naujuosius laikus ir dabar atsiradusias įtakos bei santykių problemas.

Yra žmonių, kuriems, regis, viskas sekasi, tačiau jie vengia ir net bijo pokalbių svarbiomis temomis. Jiems rekomenduojame lyderystės ekspertų John Townsend ir Henry Cloud knygą „Pokalbis, kurio visada bijojai: kaip išmokti nuoširdžiai ir prasmingai išreikšti savo mintis“. Perskaitę patarimus šiam leidinyje būsite pasiruošę pačioms sudėtingiausioms situacijoms.

Skilties „Bendravimo menas, kūno kalba“ knygos yra skirtos visiems suaugusiems skaitytojams, norintiems tobulėti: tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat naudingų patarimų pavyks atrasti ir jaunimui. Knygų vaikams ieškokite kitose kategorijose, juk internetu visą šeimą aprūpinti gerais skaitiniais labai paprasta. Pirkti online vilioja ir geros kainos, išpardavimai bei akcijos, tad asmeninis tobulėjimas tikrai nėra prabanga!