⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Matematika yra mokslas, istoriškai pagrįstas realaus pasaulio kiekybinių ir erdvinių santykių problemų sprendimu, susijęs su skaičių, struktūrų, erdvių ir transformacijų studijomis. Tuo tarpu, statistika – mokslas, nubrėžiantis bendrus masinių statistinių (kiekybinių ar kokybinių) duomenų rinkimo, matavimo ir analizės klausimus; masinių socialinių reiškinių kiekybinės pusės tyrimas skaitine forma.

Rasta: 158
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Didžioji Ferma teorema | Simon Singh
12,99 €
Turime sandėlyje
Lietuvos apskritys 2010 |
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 158
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Abi šios mokslo šakos skatina loginį mąstymą, gebėjimą operuoti skaičiais, todėl perprasti šias disciplinas aktualu ne tik mokiniams ir studentams, bet ir plačiajam skaitytojų ratui. Mūsų e. knygyno kategorijoje „Matematikos, statistikos knygos“ atrasite sau tinkančius skaitinius. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į populiarių leidinių TOP`ą, pateikiamą puslapio apačioje. Šios knygos – dažnai rekomenduojamos skaitytojų ir patenka į skaitomiausių leidinių matematikos, statistikos knygų kategorijoje sąrašus.

Tai: Algio Kavaliausko leidinys „Aukštosios matematikos uždavinynas. Minimumas“, Vidmanto Pekarsko ir Aldonos Pekarskienės knyga „Tiesinės algebros ir analizinės geometrijos elementai (2-oji laida)“, Stanislovo Norgėlos leidinys „Logika ir dirbtinis intelektas“, Elenos Dagienės ir Mečislavo Meilūno knyga „Diferencialinis skaičiavimas“ ir Jovitos Saldauskienės leidinys „Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai“.

Jums taip pat gali būti aktuali Algirdo Matulio ir Egidijaus Anisimovo knyga „Statistinė mechanika“, nuosekliai demonstruojanti, kaip panaudojant nedidelį skaičių prielaidų (faktiškai vienintelį matematinį didžiųjų skaičių dėsnį) pasiseka sudaryti nepriekaištingą statistinę teoriją, kuri po to transformuojama į makroskopinę termodinamiką.

Pasidomėkite ir Tilmutės Pilkaitės bei Nomedos Puodžiūnienės leidiniu „Inžinerinė braižyba. Metodiniai nurodymai ir užduotys“, kuriame pirmiausia supažindinama su svarbiausiais terminais, apibrėžimais, pristatomi pagrindiniai brėžinių įforminimo reikalavimai, detalizuojama geometrinė, techninė braižyba ir kitos šioje srityje svarbiausios dalys.

Knygos, įtrauktos į aptariamą kategoriją, išsiskiria naudingumu dėstytojams ir studentams, bei plačiajam skaitytojų ratui. Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Matematikos, statistikos knygos“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų prekių ir užsisakykite jas keliais pelytės paspaudimais, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis taip pat ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!