⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas yra istoriniai dokumentai? Plačiąja šio žodžio prasme dokumentais vadinami originalūs rašytiniai šaltiniai, kuriuose yra svarbios istorinės informacijos apie asmenis, vietas ar įvykius.

Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kita vertus, istorijos šaltiniai (platesnis apibrėžimas, nei dokumentų) apima viską, ką sukūrė žmogus, įskaitant jo sąveikos su aplinka rezultatus, taip pat materialinės kultūros objektus, papročius, ritualus, rašytinius paminklus. Istorija yra mūsų visų paveldas. Todėl kiekvienam sąmoningam piliečiui svarbu būti susipažinusiam su pagrindiniais istoriniais faktais, kurie yra liudijami istoriniuose dokumentuose.

Besidomintiems istorija, siūlome rinktis iš populiarių leidinių TOP`o, esančio mūsų e. knygyno kategorijoje „Istoriniai dokumentai“. Tai – dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: Vytauto Landsbergio „Rezistencijos pradžia. 1941-ųjų Birželis: dokumentai apie šešių savaičių laikinąją Lietuvos Vyriausybę“, Edmundo Gimžausko „Lietuvos ir Lenkijos santykiai“, Agniaus Urbanavičiaus „Vilniaus naujieji miestiečiai 1661-1795 metais. Sąrašas“, Simono Sebag Montefiore „Istorijos balsai. Kalbos, pakeitusios pasaulį“ ir Reginos Narušienės „Lai gyvuoja laisva Lietuva! JAV lietuvių indėlis atkuriant Lietuvos valstybingumą“.

Jums taip pat gali būti aktuali pati seniausia Vilniaus miesto metrikų knyga „Vilniaus Šv. Jono bažnyčios 1602–1615 metų santuokos metrikų knyga“ kurią sudaro 111 numeruotų lapų su 2 818 jungtuvių įrašų, kurios autoriai – Algimantas Kaminskas-Krinčius ir Mindaugas Klovas. Knygoje daug informacijos apie XVII a. pradžios vilniečius – apie jų socialinį statusą, profesiją, tautybę bei tarpusavio ryšius. Arba leidinys: „Lietuvos universiteto tapsmas (1916–1922 m.). Dokumentų rinkinys“, kurį sudarė Kęstutis Raškauskas. Šio dokumentų rinkinio tikslas – pateikti nenutrūkstamą lietuviškojo Universiteto tapsmo procesą nepriklausomai nuo to, kuriame mieste šis procesas vyko.

Knygos, įtrauktos į aptariamą kategoriją, išsiskiria naudingumu dėstytojams ir studentams, bei plačiajam skaitytojų ratui. Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Istoriniai dokumentai“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų prekių ir užsisakykite jas keliais pelytės paspaudimais, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis taip pat ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar