⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kategorija „Kultūros knygos" yra skirta visiems skaitytojams, kurie domisi įvairių formų menu, meno santykiu su visuomene, politika, menininkų asmenybėmis bei jų istorija. Visas įdomias knygas rekomenduojame pirkti online, nes čia rinktis patogu, o kainos visada draugiškos. 

Rasta: 384
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kaip menas moko matyti | John Berger
10,49 €
Turime sandėlyje
Menininko dirbtuvė | Vidas Poškus
1,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 384
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie kultūrą gana įvairios. Nenuostabu, juk ir meno pasaulis yra neaprėpiamas. Populiarūs autoriai nagrinėja mitologiją ir religiją, tai yra senąjį kultūrinį palikimą, taip pat kreipia dėmesį į šių dienų aktualijas, modernios visuomenės santykį su meno pasaulio reiškiniais, aptaria įvairius istorinius kontekstus.

Top skaitomiausias kultūros skilties knygas parašė Lilija Duoblienė, Gintaras Beresnevičius, Nadežda Morozova, John Berger, Remi Brague, Sonata Šulcė, Gilda Williams ir kiti populiarūs autoriai.

Domitės legendiniais kultūros pasaulio asmenimis bei vietomis? Rinkitės skaityti Neringos Jonušienės „Neringos“ kavinė: sugrįžimas į legendą“, džiazo meistro autobiografiją „Vladimiras Tarasovas. Būgnininko dienoraščiai“, Ingos Liutkevičienės „Bravo estradai!“ ir Sonatos Šulcės „Vilniaus istorijos. Gidas po XVIII a. Miestą“.

Tiems, kurie mėgsta publicistiką, taip pat galime sudaryti rekomenduojamų autorių sąrašą. Rasa Antanavičiūtė tyrinėja istoriją ir pasakoja apie meną Vilniaus viešosiose erdvėse, kino režisierius Krzysztof Zanussi ir leidėjas Aleksandr Krasovickij savo pokalbį apie įvairias meno, politines ir filosofines aktualijas pavertė knyga „Imperatyvas. Pokalbiai Liaskose“. Dėmesio verta ir Linos Michelkevičėd bei Aušros Trakšelytės knyga „Menas valstybėje - valstybė mene / Arts in the State - The state in Arts“.

Domėtis menu – išprususio žmogaus požymis. Įdomios ir naujos informacijos rasite tarp serijos „Meno pagrindai“ knygų. Jos rekomenduojamos tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori perprasti svarbiausius kultūrinio pasaulio įvykius, moterų menininkių vietą praeityje ir šiomis dienomis, taip pat susipažinti su siurrealizmu ar moderniuoju menu. Dalis šių išsamių ir kokybiškai iliustruotų knygų taip pat tiks ne tik suaugusiems skaitytojams, bet ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams bei jaunimui.

Tiems, kurie nežino, nuo ko pradėti domėtis kultūros pasauliu, rekomenduojame John Berger knygą „Kaip menas moko matyti“. Aprašyme teigiama, kad tai viena ryškiausių dvidešimtojo amžiaus knygų apie meno prigimtį bei daugiasluoksniškumą. Tekstas pirmą kartą pasirodė prieš penkiasdešimt metų ir padarė milžinišką įtaką meno kritikai.

Skaitydami knygas iš kategorijos „Kultūra“ išmoksite kitaip vertinti ne tik meno objektus, bet ir pasaulį apskritai. Internetu įsigyti leidiniai praplės akiratį, suteiks naujų žinių, požiūrio kampų ir temų diskusijoms. Gerų knygų rasite ir tarp išpardavimų bei akcijų, o tai yra puiki proga ne tik šviestis, bet ir sutaupyti.