⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mus supantis materialus pasaulis yra gamtos mokslų tyrimo objektas. Chemija yra viena iš svarbių jos šakų. Chemija tiria materiją, o chemijos disciplina apima medžiagų sudėtį, struktūrą ir šių aspektų nulemtas medžiagų savybes. Chemijos reikšmė žmonijos gyvenime nuolat auga, o kartu vis sudėtingėja šio pamatinio mokslo vaidmuo šiuolaikiniame pasaulyje. Jis turi daug praktinių pritaikymų, turinčių įtakos visos žmogaus civilizacijos raidai ir mūsų kasdieniam gyvenimui.

Rasta: 94
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Chemija | Jadvyga Kerienė
11,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 94
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Todėl svarbu būti susipažinusiam su pagrindiniais chemijos principais. Tai aktualu ne tik mokiniams ir studentams, bet ir plačiajam skaitytojų ratui. Mūsų e. knygyno kategorijoje „Chemijos knygos“ atrasite sau tinkančius skaitinius. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į populiarių leidinių TOP`ą, pateikiamą puslapio apačioje. Šios knygos – dažnai rekomenduojamos skaitytojų ir patenka į skaitomiausių leidinių chemijos knygų kategorijoje sąrašus.

Tai: Giedriaus Vaickelionio, Alfredo Balandžio ir Zenono Valančiaus knyga „Chemijos inžinerija, III knyga“, Valdo Laurinavičiaus leidinys „Biocheminiai analizės metodai“, Juozo Žvinio knyga „Konstrukciniai lydiniai, 2 dalis. Spalvotieji metalai“, Remigijaus Ivanausko ir Ingridos Ancutienės leidinys „Neorganinė chemija. Mažasis praktikumas“, bei Algirdo Šulčiaus knyga „Chemija. Teorija ir uždavinių sprendimai“.

Jums taip pat gali būti įdomus Alfredo Balandžio ir Kęstučio Baltakio vadovėlis „Kristalografija, mineralografija ir petrografija“. Tai yra pirmasis vadovėlis lietuvių kalba, kuriame pateiktos pagrindinės žinios apie glaudžiai tarpusavyje susijusias kristalų mokslo sritis: kristalografiją, mineralogiją ir petrografiją.

Taip pat siūlome susipažinti su Rasos Šlinkšienės, Andriaus Jaskūno ir Nijolės Dūkštienės parengta mokomąja knyga „Fizikinės chemijos uždavinynas“, padėsiančia visapusiškai įsisavinti ir suvokti fizikinės chemijos kursą, susieti paskaitų metu gaunamas teorines žinias, laboratorinių darbų metu įgaunamus praktinius įgūdžius ir praktinius skaičiavimus.

Įsigyti naujus, įdomius ir gerus leidinius iš kategorijos „Chemijos knygos“ – paprasta! Naršykite tarp skirtingų mūsų e. knygyno prekių ir užsisakykite jas keliais pelytės paspaudimais, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankia kaina. Patariame rinktis ir iš plataus grožinių, dalykinių, saviugdos knygų asortimento, prekių turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Nepraleiskite reguliariai taikomų išpardavimų ir akcijų! Apsipirkite internetu dabar!