⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Administracinės teisės knygos“ – teisinės literatūros kategorija, kurioje vertingų knygų ras teisės specialistai, Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai, akademikai, praktikai, moksliniai darbuotojai ir visi kiti besidomintys administracine teise. Rekomenduojame naujus ir papildytus leidinius patogiai įsigyti internetu.

Rasta: 26
  1. 1
  2. 2

Rasta: 26
  1. 1
  2. 2

Teisė – sritis, kurios naujoves būtina sekti nuolat ir nepraleisti nė menkiausių pokyčių. Įstatymai keičiasi, atsiranda pataisų ir papildymų, tad besidomintiems administracine teise itin svarbu visada turėti naujausią Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksą. Šis leidinys yra vienas reikšmingiausių ir TOP skaitomiausių šioje kategorijoje.

Siūlome įsigyti ir daugiau administracinės teisės knygų, apimančių ir teoriją, ir praktiką bei naudingų tiek pradedantiesiems teisininkams, tiek jau daug metų šioje srityje dirbantiems profesionalams. Leidiniuose kompleksiškai nagrinėjami svarbiausi administracinės teisės klausimai, pati administracinės teisės samprata, principai, praktinio taikymo aspektai ir kiti aktualūs dalykai.

Galime pasiūlyti ir siaurą sritį, pavyzdžiui, daugiabučių namų valdymą, statybų vykdymo dokumentaciją, materialinę atsakomybę už žalą aplinkai, neturtinės žalos atlyginimą ir kitas temas aptariančių skaitinių. Jie bus naudingi įvairių įmonių teisininkams.

Administracinės teisė – plati sritis, apimanti ir konstitucinius, ir Europos Sąjungos teisės principus, su kurių taikymu susiduriama administracinių teismų praktikoje. Norėdami tinkamai pasiruošti teismo procesams esami ir būsimi teisininkai turi aktyviai domėtis naujovėmis, perprasti principų taikymą, pasiruošimo teismams eigą ir kitus niuansus, todėl profesionalių autorių parengti leidiniai tampa neįkainojama pagalba gilinant žinias.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodeksas ir kitos knygos paprastai yra rengiamos profesionalių teisininkų, teisės profesorių, universitetų dėstytojų. Tai Audrius Bakaveckas, Algirdas Sirvydis, Ieva Deviatnikovaitė, Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė, Sigitas Mitkus, Indrė Žvaigždinienė, Dalia Averkienė ir kiti specialistai.


Skilties knygų pobūdis labai įvairus. Tai įstatymų rinkiniai, teisinių klausimų analizė, vadovėliai ir uždavinynai. Siūlome pasidomėti ne tik administracinės teisės leidiniais, bet ir baudžiamosios, civilinės, darbo ar konstitucinės teisės knygomis. Kiekvienas teisininkas ar teisės studentas ras sau aktualų tekstą.

Žinome, kad visi sieka sutaupyti, todėl atkreipiame dėmesį į šešių kodeksų komplektą, kurį sudaro „Civilinis kodeksas“, „Civilinio proceso kodeksas“, „Baudžiamasis kodeksas“, „Baudžiamojo proceso kodeksas“, „Administracinių nusižengimų kodeksas“ ir „Darbo kodeksas“. Pasinaudokite akcija ir visas svarbiausias teisės knygas įsigykite už tikrai nedidelę kainą.

Pirkti online verta dėl greito pristatymo, plataus asortimento ir žemų kainų. Čia dažnai vyksta įvairūs išpardavimai. Jų metu pigiau parduodame populiarias, naujas ir įdomias knygas, kurios patiks ir suaugusiems vyrams bei moterims, ir vaikams bei jaunimui. Rinkitės tiek teisines, tiek knygas visai šeimai!