Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Mąstote, ką padovanoti vaikui gimtadienio proga? Ieškote originalios dovanos vaikams didžiųjų švenčių proga? Elektroniniame knygyne Patogupirkti.lt jūsų laukia: antistresiniai žaislai; eksperimentų rinkiniai vaikams; kūrybiniai rinkiniai vaikams; lavinamieji, edukaciniai žaislai ir lavinamosios kortelės.

Žaislai vaikams


Naujienos

Rodyti visas

Perkama daugiausiai

Rodyti visas

Pigiau

Rodyti visas

Rekomenduojame

Rodyti visas

Antistresiniai žaislai itin išpopuliarėjo pandemijos metu, kai daug vaikučių ir jų tėvelių patyrė stresą dėl izoliacijos. Vienas tokių, Silikoninis antistresinis žaislas „POP IT, apskritimas su žvaigžde“ – šių dienų viena populiariausių prekių žaislų kategorijoje. Toks žaisliukas leis vaikui ne tik lengviau atsipalaiduoti, bet ir taps geru draugu kelionėje ar kitose vaikučio kantrybę bandančiose situacijose.

Eksperimentų rinkiniai vaikams, tokie kaip: Eksperimentų rinkinys „Vulkanai ir dinozaurai“, pagelbės tėveliams atsakyti į klausimus apie mus supančią aplinką, gamtos reiškinius. Smagiausia, kad šiuos atsakymus vaikai sužinos praktiškai – atlikdami eksperimentus ir bandymus. Kita grupė, kurią norime pristatyti: „kūrybiniai rinkiniai vaikams”. Pastarieji ugdo meninius gebėjimus, kantrybę bei lavina vaizduotę. Vienas tokių: „Modelino rinkinys Plasticine“ lavins vaikų smulkiąją motoriką, spalvų pažinimą ir kūrybiškumą.

Paminėjimo taip pat nusipelno lavinamieji, edukaciniai žaislai vaikams, ugdantys jų gebėjimus nuo pačių mažiausių iki jau ūgtelėjusių žaidėjų. Pastariesiems svarbu mokytis spręsti problemas, tapti savarankiškesniais ir lavinti reakciją, bei dėmesį. Tam pasiekti puikiai tiks tokie įdomūs žaislai internetu vaikams, kaip: Skaičių dėlionė „Arithmetic Digital Card“.

Dar vienas būdas lavinti vaikus – lavinamosios kortelės. Pastarosios, jeigu kalbėsime apie kūdikius, stimuliuoja ir vysto regėjimą, gerina mažylio koncentraciją. Na, o vyresniesiems padeda praplėsti pažinimo horizontus ir supažindinti vaikus su juos supančiu pasauliu, gebėti susieti vizualinę ir verbalinę informaciją. Vienos tokių kortelių: Trijų dalių „Montessori“ lavinamųjų kortelių rinkinys „Astronomijos objektai“.

Dar keli TOP žaislai internetu: Kamuoliukas su spygliukais (skersmuo 12 cm), Elektroninis „augintinis“. Jie yra ne ką mažiau populiarūs, negu rekomenduojamos knygos vaikams. Beje, knygų skaitymas ir lavinamieji žaidimai gali papildyti vienas kitą ir prisidėti prie vaikų ugdymo. Nauji žaislai ir skaitomiausios knygos laukia jūsų mūsų internetiniame knygyne! Užsukite ir išsirinkite prekes palankia kaina – nuolat taikome įvairius išpardavimus ir akcijas.