Užsienio kalbų mokėjimas šiuolaikiniame pasaulyje atveria naujas galimybes. Turėdami šį įgūdį galite keliauti po pasaulį, laisvai bendrauti su įvairiais žmonėmis, kurti sėkmingą karjerą ir geriau suprasti kitos šalies kultūrą. Jei mėgstate vietinę Italijos virtuvę, dainas, kiną ir leidžiate atostogas šioje spalvingoje šalyje, išmokti kalbėti ir suprasti itališkai yra būtina. 

Rasta: 11

Italų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Bettina Müller-Renzoni
-10% su kodu: PATOGU
18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Turime sandėlyje
Žodis po žodžio: itališkai, lietuviškai, esperantiškai | Ieva Judickytė
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Parlo italiano. Italų kalbos vadovėlis | Gediminas Degėsys
-10% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-itališki pasikalbėjimai | Neringa Bernatonienė
-10% su kodu: PATOGU
6,19 €
Kaina su kodu: 5,57 €
Turime sandėlyje
L'italiano senza problemi (CD) |
-10% su kodu: PATOGU
5,76 €
Kaina su kodu: 5,18 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Taigi, trokštantiems įvaldyti italų kalbą, galime pasiūlyti įvairią mokomąją literatūrą, esančią kategorijoje „Italų kalbos ir gramatikos knygos“.


Čia rasite įdomias, skaitomiausias ir italų kalbos studijų TOP`ui priskiriamas knygas: Bettina Müller-Renzoni knyga „Italų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio)“, mokantis pagal kurią, įgytas A2 kalbos lygis suteikia galimybę susikalbėti kasdienėse situacijose ir bendrauti įvairiomis bendrosiomis temomis.


Ievos Judickytės leidinys „Žodis po žodžio: itališkai, lietuviškai, esperantiškai“ yra pirmas bandymas lietuviškai ir esperantiškai kalbančiuosius supažindinti su italų kalba, suteikiant galimybę palyginti kalbų panašumus bei skirtumus. Knygą sudaro pokalbiai, gramatika ir žodynas. Tuo tarpu, klausymosi diskas „L'italiano senza problemi (CD)“ tinka norintiems greitai ir be vargo išmokti italų kalbos, kadangi reikia tik klausyti ir pakartoti tai, ką išgirdote.


Jus gali sudominti ir kategorijoje „Italų kalbos ir gramatikos knygos“ esantis leidinys „Italų kalbos pokalbiai ir žodynėlis“, priskiriamas populiariausiai pasaulyje tokio tipo knygų serijai. Šiame leidinyje rasite daugiau kaip 1200 pagrindinių frazių ir virš 2300 naudingų žodžių. Jame jūsų dėmesiui pateikiamos ir vertingos gramatikos taisyklės, bei vietinių žmonių autentiški dialogai. Pastarieji suskirstyti pagal populiariausias sritis (pvz., pagrindinės frazės; apgyvendinimas; maitinimas ir kt.).


Jeigu jus sudomino knygos, esančios kategorijoje „Italų kalbos ir gramatikos knygos“, kviečiame susipažinti ir su kita mokomąja literatūra. Taip pat – skaitomiausiomis, naujomis ir klasikinėmis, rekomenduojamomis grožinės literatūros knygomis ir poezijos rinktinėmis. Mūsų e. knygyne rasite ir prekes turiningam laisvalaikiui, bei jaukiems namams, gerus ir kokybiškus lavinamuosius ir edukacinius žaislus. Mes pasirūpinsime greitu pristatymu ir palankiomis kainomis, kurių nepraleisti padės naujienlaiškio prenumerata, pranešanti apie akcijas, išpardavimus ir kitas naujienas. Įsigykite internetu dabar!