NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Anglų kalba – viena populiariausių užsienio kalbų, kurią mokėdami galėsite susikalbėti su didele pasaulio dalimi. Tokia galimybė išplečia pasaulį ir atveria daug durų, tad kviečiame užsukti į kategoriją „Anglų kalbos ir gramatikos knygos“ ir išsirinkti naudingų leidinių, kurie padės pagerinti žodyną, bendravimo ir rašymo įgūdžius.

Rasta: 101
  1. 1
  2. 2
  3. 3

(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy | Luci Gutiérrez
-40% su kodu: PATOGU
10,72 €
Kaina su kodu: 6,43 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-angliški pasikalbėjimai | Gailutė Muraškaitė
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Good start 2. Anglų kalba turintiems pagrindus (su CD) | Milda Šiaudvutienė
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Business English Leader | Laura Kildė
  • Nemokamas knygos pristatymas
25,49 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba – ne problema! |
23,29 €
Turime sandėlyje
Pakalbėkime angliškai apie maistą… | Sigutė Grigaliūnienė
-10% su kodu: PATOGU
8,69 €
Kaina su kodu: 7,82 €
Turime sandėlyje
(Ne)paprasta anglų kalba. English is not easy (knyga su defektais) | Luci Gutiérrez
-10% su kodu: PATOGU
4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Turime sandėlyje
English language for students of library and information science | Jelena Korosteliova
-10% su kodu: PATOGU
6,82 €
Kaina su kodu: 6,14 €
Turime sandėlyje
Basic English Of Performing Arts | Milda Kiškytė
-10% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 8,99 €
Turime sandėlyje
Temos anglų kalbos egzaminui, antra dalis | Sigutė Grigaliūnienė
-10% su kodu: PATOGU
1,19 €
Kaina su kodu: 1,07 €
Turime sandėlyje
Lietuviški-angliški pasikalbėjimai | Bronius Svecevičius
-10% su kodu: PATOGU
7,99 €
Kaina su kodu: 7,19 €
Turime sandėlyje
English from A to Z (with CD) |
12,49 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1) |
-10% su kodu: PATOGU
11,39 €
Kaina su kodu: 10,25 €
Turime sandėlyje
I speak English. Anglų kalbos vadovėlis | Gediminas Degėsys
-10% su kodu: PATOGU
21,99 €
Kaina su kodu: 19,79 €
Turime sandėlyje
Anglų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Stuart Amor
-10% su kodu: PATOGU
17,71 €
Kaina su kodu: 15,94 €
Turime sandėlyje
Rasta: 101
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Anglų kalbos knygos apima labai įvairaus pobūdžio leidinius: gramatikos vadovus, žodynus, pasikalbėjimų knygeles, taisyklių rinkinius, kompaktinius diskus ir kt. Pirkti online kviečiame knygas tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems. Ir vieni, ir kiti galės savarankiškai tobulinti įgūdžius. Turime knygų, kurios skirtos tik suaugusiems skaitytojams ir net pažymėtos N18 ženklu, o galime pasiūlyti ir rekomenduojamų vaikams ar jaunimui.

Norite išmokti anglų kalbos, bet nesiryžtate pradėti? Bijote, kad savarankiški mokslai bus per sudėtingi? Jaudintis neverta, nes naudodamiesi populiariomis, gerų specialistų parengtomis knygomis jūs išmoksite naujų mokymosi metodų, kurie padės sistemingai siekti žinių. Sekite autorių patarimais, gairėmis ir nuorodomis ir greitai patobulinsite rašymo įgūdžius ir kalbėjimo technikas, kurios įkvėps pasitikėjimo, kai norėsite susikalbėti, turėsite rašyti laiškus ar užsakinėti įvairias paslaugas.

Tarp TOP skaitomiausių anglų kalbos ir gramatikos knygų patenka tokios, kuriose medžiaga išdėstyta smagiu, patraukliu stiliumi ir per trumpą laiką padeda įsiminti daugybę naujų dalykų. Atkreipkite dėmesį į leidinius, kuriuos paruošė Dovydas Van Gucht, Luci Gutiérrez, Bronius Svecevičius, Milda Šiaudvutienė, Gailutė Muraškaitė, Aurelija Paulauskienė, Jūratė Zdanytė ir kiti.

Pasikalbėjimų knygos dažniausiai skirtos lietuviams turistams, vykstantiems į angliškai kalbančias šalis. Jomis pasinaudoti gali ir moksleiviai, siekiantys patobulinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius. Tokiuose leidiniuose dažniausiai pateikti kalbinio bendravimo situacijoms reikalingiausi kasdieniai žodžiai, posakiai, klausimai bei atsakymai į klausimus.

Pažengusiesiems skirtuose leidiniuose rasite gramatikos, žodyno, kalbos vartojimo ir supratimo žinių gilinimo pratimų ir teorinių žinių. Pateikiami žodynai ir gramatikos žinios yra integruoti į skaitymo tekstus, pratimus ir klausymo užduotis, todėl medžiaga tampa lengvai įsimenama.

Anglų kalbos gramatikos lentelės yra puiki pagalbinė priemonė tiek kalbos besimokančiam moksleiviui, tiek anglų kalbos pagrindus norinčiam įgyti ar pakartoti suaugusiajam. Siūlome ir specializuotų leidinių, kurie padės pasikartoti artikelius ir kitas daugiau keblumų sukeliančias gramatikos taisykles.

Anglų kalbos prireikia tiek vyrams, tiek moterims. Juk žiūrime filmus, bendraujame su klientais, internetu užsakinėjame įvairias prekes iš užsienio parduotuvių. Todėl šią knygų kategoriją rekomenduojame kiekvienam, norinčiam įgyti pagrindų ar patobulinti savo žinias. Daug mokomųjų knygų pasižymi gera kaina, o dar pigiau naujų leidinių nusipirksite pasinaudoję akcijomis bei išpardavimais!