NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Johanas Volfgangas Gėtė yra pasakęs: „Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios.“ Tad užsienio kalbų mokymasis yra labai svarbus aspektas, siekiant ne tik geriau pažinti kitataučius, gebėti su jais susikalbėti, bet ir norint suvokti savo tautos savastį, jos kalbos išskirtinumą ar panašumus su kitomis kalbomis.

Rasta: 11

Ispanų kalba. Mokykimės savarankiškai | Liuda Libertad Užienė, Ona Žemaitienė
-10% su kodu: PATOGU
19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Turime sandėlyje
Ispanų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio) | Elisabeth Graf-Riemann
-10% su kodu: PATOGU
17,71 €
Kaina su kodu: 15,94 €
Turime sandėlyje
Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas | Alfonso Rascon Caballero
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
32,51 €
Kaina su kodu: 29,26 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Todėl, jeigu galvojate mokytis ispanų kalbos, bet nežinote, nuo ko pradėti ar nesate tikri, kad sugebėsite tai įgyvendinti, jums verta pasižvalgyti mūsų e. knygyno kategorijoje „Ispanų kalbos ir gramatikos knygos“.


Siūlome rinktis iš populiarių minėtos kategorijos leidinių TOP`o, kuriame pateikiamos dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos: Elisabeth Graf-Riemann knyga „Ispanų kalba per 30 dienų (su audio medžiaga, atsisiunčiama iš tinklalapio)“. Baigę mokytis, pasitelkę šią priemonę, įgysite A2 ispanų kalbos lygį, suteikiantį galimybę susikalbėti kasdienėse situacijose ir bendrauti įvairiomis bendrosiomis temomis.


Jums taip pat gali būti aktualus leidinys „Ispanų kalbos pokalbiai ir žodynėlis“ bei Alfonso Rascon Caballero mokomoji knyga „Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“. Ji skirta besimokantiems ispanų kalbos lietuviams. Knygoje sistemingai pateikiamos ispanų kalbos gramatikos, fonetikos ir rašybos ypatybės siekiant suprantamai paaiškinti ispanų kalbos išskirtinumą ir palengvinti jos mokymąsi.


Studijuodami literatūrą, esančią kategorijoje „Ispanų kalbos ir gramatikos knygos“, įgysite pamatines ispanų kalbos žinias, gebėsite susikalbėti kasdieninėmis frazėmis bei, jeigu žengiate profesionalių studijų keliu, susipažinsite su ispanų kalbos studentams skirtomis gramatikos taisyklėmis. Kviečiame neišsigąsti ir ne profesiniais tikslais studijuojančiųjų. Mūsų aptariamoje kategorijoje pateikiamos knygos ne tik informatyvios, bet ir įdomios.


Nauji ir geriausiais daugeliu skaitytojų pripažinti mokomieji leidiniai laukia jūsų mūsų e. knygyno kategorijoje „Ispanų kalbos ir gramatikos knygos“. Patogupirkti.lt asortimente rasite ne vien užsienio kalbų mokymuisi skirtas knygas ir žodynus, bet ir grožinę, dalykinę bei saviugdos literatūrą. Įsigykite trokštamas knygas, prekes turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams palankiomis kainomis! Jos džiugina mūsų klientus dėl dažnai taikomų akcijų ir išpardavimų. Užsisakyti knygas ir prekes namams, bei laisvalaikiui – paprasta ir patogu, atliekant tai internetu! Kviečiame išsirinkti!