Posakis „tavo ateitis tavo rankose“ taip plačiai paplitęs ir taip dažnai vartojamas pačiomis įvairiausiomis progomis yra ne veltui. Pranašavimas iš delno linijų ir ženklų yra viena iš aiškiaregystės formų, dar kitaip vadinama chiromantija (graik. chiro – „ranka“ ir mantika – „spėjimas, būrimas).

Rasta: 7

Chiromantija. Pagal Krivių Krivaitį |
-10% su kodu: PATOGU
3,10 €
Kaina su kodu: 2,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Chiromantija yra vienas seniausių mokslų pasaulyje ir apie tai byloja netgi patys seniausi religiniai tekstai bei knygos. Užuominų apie skaitymą iš delno galima rasti Krikščionių Biblijoje, Brahmanų Vedose, o taip pat ir Senovės Egipto, Babilono bei Šumerų civilizacijų ankstyvuosiuose rašmenyse. Įvairiuose to meto artefaktuose randama išraižytų žmogaus rankos atvaizdų su ryškiomis delno linijomis. Chiromantija domėjosi bei ją praktikavo ir tokie garsūs filosofai, kaip Aristotelis, Anaksagoras, Paracelsas, Plėnijus. Įdomus faktas: įvairiuose istorijos šaltiniuose minima, kad net ir pats Romos imperatorius Cezaris neblogai išmanė aiškinimo iš delno meną.

Chiromantijos knygų dėka, tai praktikuojama ir šiais laikais. Prie delno tipų analizavimo ir mokslinių tyrinėjimų sugrįžta net ir psichologija bei medicina. Įžvalgus rankos linijų bei jų ypatybių stebėjimas gali padėti iš anksto nuspėti apie besiformuojančią ligą ir laiku užkirsti jai kelią. Iš psichologinio aspekto, chiromantija suteikia galimybę specialistams geriau pažinti asmenybės charakterio bruožus, požiūrį į patį save ir supantį pasaulį. Žmogaus ranka yra tarsi diagrama, kuri geba atspindėti visus fizinius ir emocinius pokyčius. Kuomet keičiamės, delno linijos kinta: kažkurios pranyksta, kažkurios pasilieka, vis atsiranda naujų. Ir visa tai liudija, kokie mes visi unikalūs.

Iš tikrųjų, išmokti chiromantijos meno nėra taip jau sudėtinga, jeigu mokomasi iš geriausių meistrų parašytų chiromantijos knygų.
Viena iš skaitomiausių knygų šioje kategorijoje yra “Chiromantija. Pagal Krivių Krivaitį”. Joje susipažinsite su visų plaštakos dalių charakteristikomis bei delno linijų reikšmėmis, ir su kiekvienu verčiamu puslapiu neabejotinai atrasite vis naujų ir įdomių detalių apie savo praeitį, dabartį ir… dar nežinomą ateitį!

Šioje kategorijoje rasite ir kitų populiarių autorių mūsų rekomenduojamų chiromantijos knygų: Stasio Špirkausko, Pandit Ashutosh Ojha, Peter West, Edzard Ernst, Simon Singh bei Jane Struthers.

Mūsų delnuose užkoduota daug įvairios ir svarbios informacijos, o bet kuri chiromantijos knyga yra būtent tas raktas, kuris atrakina duris į ateities nežinomybę bei suteikia naujų įžvalgų apie pasisekimą meilėje, paslėptus talentus, karjeros galimybes, suklestėjimą ir sveikatą. Pasinaudokite mūsų itin žemų kainų pasiūlymais, dažnai rengiamomis akcijomis ir sandėlio išpardavimais patogiai ir greitai užsisakydami TOP chiromantijos knygas internetu.