-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

3-5 metų mažyliai dar tik pradeda pažinti raides, dėlioti žodžius ir po truputį skaityti labai paprastus tekstukus. Skaitymo įgūdžius vaikai užtvirtins mokykloje, o iki tol jiems reikia tėvų ar vyresniųjų brolių bei seserų pagalbos. Knygelės iš kategorijos „Skaitome kartu su vaiku“ sužadins norą patiems išmokti dėlioti žodžius, taip pat jos kelia daug klausimų diskusijoms. Juk tokio amžiaus mažyliai labai smalsūs ir noriai domisi juos supančiu pasauliu!

Rasta: 1137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kai esu laimingas | Trace Moroney
5,49 €
Turime sandėlyje
Lapių medžioklė | Sven Nordqvist
7,99 €
Turime sandėlyje
Vaikučiams pabiručiams |
4,39 €
Turime sandėlyje
Kai jaučiu pavydą | Trace Moroney
5,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1137
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tokiems smalsuoliams tikrai patiks viena TOP knygų „Kodėlčiukų pasakėlės. Kodėl katės skirtingų spalvų?“. Spalvindami kitas knygeles vaikai nesunkiai nusprendžia, kokią spalvą parinkti varlytėms, saulei ar medžių lapams. Tačiau, kokios gi spalvos yra kačiukai? Kodėl jie skiriasi? Kodėlčiukų pasakėlių knygelės atsako į tokius klausimus.

Tėvai įvertino ir vieną skaitomiausių šios kategorijos knygų – Mariaus Zavadskio „Pirštinę“. Aprašymas teigia, kad knygelės koncepcija yra šiek tiek neįprasta, ir suaugusiems prireiks drąsos ir noro į knygą vaikams pažvelgti kitu kampu. Vaizduotę lavins visa šeima!

Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimui rekomenduojame Debi Gliori kūrinį „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“. Visi mažyliai kartais pasijunta nesaugūs. Gal dėl to, kad reiks eiti į darželį, gal dėl to, kad į pasaulį atkeliauja naujas broliukas ar dėl to, kad mama ryte išbarė. Šiltas ir jaukus knygelės tekstas primins, kad tėvų meilė neblėsta, kad ir kas nutinka.

Vaizdingos istorijos ugdo vaikų fantaziją, pamatines vertybes, žodyną, norą bendrauti. Tiek dideliems, tiek mažiems patiks Vytauto V. Landsbergio knygos. Ypač istorijos apie nuostabų personažą Arklį Dominyką („Dominykas Dvasių Karalystėje“, „Arklio Dominyko meilė“, „Dominykas Ąžuolų slėnyje“, „Stebuklingas Dominyko brangakmenis“).

Taip pat Vytautas V. Landsbergis sukūrė smalsų lapiuką Pūkį – puikų vaikų draugą. Jaunieji skaitytojai kartu su Pūkiu patirs įvairiausius nuotykius bei pažins metų laikus, ūkio techniką, išmoks pagarbos bei įvertins draugystę.

Kategorijoje „Skaitome kartu su vaiku“ daug žymių autorių knygų. Nuostabiais tekstais ir piešiniais žavi gausybę apdovanojimų pelniusio rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus kūriniai. Be jokios abejonės vaikai bus sužavėti jau klasika tapusia Janosch knyga „Panama labai graži“. Čia ir alegorinė Antoine de Saint-Exupery pasaka „Mažasis Princas“, iliustruota 3-5 metų vaikams patraukliomis iliustracijomis.

Skilties „Skaitome kartu su vaiku“ leidinius kūrė geriausi autoriai bei dailininkai. Tai Justinas Marcinkevičius, Przemysław Wechterowicz, Rasa Dmuchovskienė, Čarlzas Torsonas, Evelina Daciūtė, Birutė Lenktytė-Masiliauskienė ir kiti.

Kartu perskaitę knygelę ir užmigdę mažylį – čiupkite savo skaitinį. Siūlome patogiai internetu įsigyti knygas moterims, vyrams, jaunimui – visiems! Pirkti online ne tik smagu, bet ir pigiau. Išpardavimai ir akcijos užtikrina žemas populiarių, įdomių ir net naujų knygų kainas.