-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Ar mėgstate knygas? Neabejojame, kad taip, juk užsukote pasižvalgyti, ką siūlome pirkti online. O siūlome mes įvairias knygas suaugusiems skaitytojams ir vaikams, jaunimui, vyrams ir moterims. Tačiau, sutikite, šių kūrinių nebūtų be autorių ir rašytojų, o daugelio jų pačių gyvenimai verti atskirų knygų. Būtent teksto profesionalų biografijas bei atsiminimus ir rasite skiltyje „Literatūros memuarai“. Visada įdomu sužinoti, kas slepiasi už geriausių knygų viršelių, bei kokias pamokas gyvenimas privertė išmokti šiuos žmones.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Dienoraštis 1, 1953–1956 (knyga su defektais) | Witold Gombrowicz
Nuolaida knygai -74%
6,49 € 24,49 € *
Turime sandėlyje
Dienoraštis, 1938–1945 | Vincas Mykolaitis-Putinas
  • Nemokamas knygos pristatymas
27,99 € 29,99 € *
Turime sandėlyje
Dienoraštis 2, 1959–1969 (knyga su defektais) | Witold Gombrowicz
Nuolaida knygai -73%
6,49 € 23,79 € *
Turime sandėlyje
Kelionės su Čarliu ieškant Amerikos | Džonas Steinbekas (John Steinbeck)
Nuolaida knygai -26%
14,99 € 20,09 € *
Turime sandėlyje
Vienatvės ir pragaro spąstuose. Biografinė knyga apie rašytojo Balio Sruogos paskutinių septynerių gyvenimo metų (1940–1947) dramą | Stasys Lipskis
Nuolaida knygai -30%
9,49 € 13,49 € *
Turime sandėlyje
Žemaitė: gyvenimo gramatika (knyga su defektais) | Viktorija Daujotytė
Nuolaida knygai -54%
5,99 € 12,79 € *
Turime sandėlyje
Thomo Manno šeimos šimtmetis (knyga su defektais) | Manfred Flügge
Nuolaida knygai -71%
4,49 € 14,99 € *
Turime sandėlyje
Jerzy Giedroyc | Magdalena Grochowska
Nuolaida knygai -28%
13,69 € 18,99 € *
Turime sandėlyje
Pėdsakai. Tiesos ir prasmės gyvenime beieškant | Kazys Saja
14,69 € 16,99 € *
Turime sandėlyje
Laiko jungtys | Dalia Kuizinienė
Nuolaida knygai -23%
11,39 € 14,69 € *
Turime sandėlyje
Algimantas Zurba. Nuo Apaščios lygumų iki Vilniaus kalvų | Laima Zurbienė
Nuolaida knygai -24%
16,19 € 21,19 € *
Turime sandėlyje
Aš neklajoti negaliu. Archyvai | Vytautas Mačernis
15,59 € 16,99 € *
Turime sandėlyje
Apie Leoną Peleckį-Kaktavičių |
  • Nemokamas knygos pristatymas
27,99 €
Turime sandėlyje
Praha, iki pareikalavimo | Jindrich Mann
Nuolaida knygai -31%
12,79 € 18,49 € *
Turime sandėlyje
Žodžiai | Žanas Polis Sartras (Jean-Paul Sartre)
12,49 € 14,89 € *
Turime sandėlyje
Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach | Axel E. Walter
  • Nemokamas knygos pristatymas
35,49 € 36,99 € *
Turime sandėlyje
Kalbėti aukštyn | Marytė Kontrimaitė
Nuolaida knygai -23%
7,79 € 9,99 € *
Turime sandėlyje
Dūžtančios formos. Romanas apie Vytautą Mačernį | Aldona Ruseckaitė
Nuolaida knygai -25%
10,59 € 13,99 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygų gausoje visada lengva pasimesti, tad virtualiai palaikysime už rankos ir vedžiosime po biografijų kategoriją „Literatūros memuarai“. TOP vienas skaitomiausių autorių čia yra Juozas Baltušis. Internetu įsigysite tiek jo kurtų istorijų, tiek autobiografinių dienoraščių. Apie šį rašytoją kalba ir Rita Baltušytė savo sudarytoje knygoje „Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt.“

Daug dėmesio sulaukia ir Elisabeth Barille knyga „Meilė auštant. Amadėjus Modiljanis ir Ana Achmatova“. Populiarumą lemia ne tik puiki knygos kaina, bet ir pati istorija, kurioje atskleidžiama žymios rusų rašytojos bei poetės Anos Achmatovos ir italų tapytojo Amadėjaus Modiljanio meilė.

Algimantas Zurba – populiarus knygų jaunimui autorius, kurio gyvenimo nuotrupos užfiksuotos knygoje „Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime“. Čia autorius sukaupė visą puokštę anekdotų, linksmų pasakojimų ir kitų tekstų apie rašytojų kasdienybę.

Be abejo, lietuvių literatūros gerbėjams būtina susipažinti su kone garsiausios poetės Violetos Palčinskaitės istorija. Ji nugulė memuaruose „Atminties babilonai arba aš vejuos vasarą“ ir „Paslapties babilonai arba aš tau siunčiu labų dienų“.

Kategorijoje „Literatūros memuarai“ rasite ne tik Lietuvos rašytojų biografijas. Istorijų turime ir apie užsienio autorius. Štai William Somerset Maugham autobiografija „Viską sudėjus“ patenka į didžiausių išpardavimų skiltį. Griebkite, kol nesibaigė, mat autorius čia dalinasi mintimis apie stilių, literatūrą, meną, dramą ir filosofiją.

Kviečiame pažinti ir žymųjį Gonkūrų premijos laureatą Romain Gary. Prancūzų žurnalistė Dominique Bona už knygą „Romainas Gary" 1987-tais metais gavo Prancūzų akademijos didįjį biografijos prizą.

Witold Gombrowicz – garsus lenkų rašytojas, eseistas „Prix Internacional de Litterature“ premijos laureatas. Jo gyvenimo prisiminimai ir idėjos nugulė dienoraščiuose, kuriuos rekomenduojame visiems filosofijos ir stiprios literatūros gerbėjams.

Tarp užsienio autorių biografijų aptiksite ir Johann Wolfgang Goethe atsiminus („Iš mano gyvenimo. Poezija ir tiesa“), taip pat Orhan Pamuk knygą „Stambulas. Prisiminimai ir miestas“, Levo Tolstojaus gyvenimo istoriją (Pavel Basinskij „Levas Tolstojus. Pabėgimas iš rojaus“).

Knygos apie rašytojus yra vertingos ir įdomios. Jos padeda geriau suprasti ne tik šių žmonių asmenybes bei kūrybą, bet ir aplinka, kurioje jie kūrė, istorines aplinkybes ir tiesiog naujais faktais atnaujina skaitytojų žinias. Patikrinkite akcijų skiltį ir jau šiandien įsigykite geriausių autorių biografijas!