-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Interneto knygynas patogupirkti.lt didžiuojasi galėdamas pasiūlyti tūkstančius gerų knygų suaugusiems, vaikams bei jaunimui. Tačiau skaitytojai domisi tikrai skirtingomis temomis. Vienos skaitomiausių knygų yra žymių žmonių biografijos bei atsiminimai. Šią kategoriją suskirstėme pagal herojų atstovaujamas sritis ir kviečiame pasidairyti po skiltį „Memuarai apie religiją, teologiją“.

Rasta: 126
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Apstulbintas džiaugsmo | C. S. Lewis
8,49 €
Turime sandėlyje
Kunigas Ričardas | Laima Lavaste
14,99 €
Turime sandėlyje
Dienoraštis | Helena Majevska
6,59 €
Turime sandėlyje
Tiberiada |
7,99 €
Turime sandėlyje
Šviesa virš ešafoto | Jacques Fesch
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 126
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorijos „Memuarai apie religiją, teologiją“ pavadinimas sufleruoja, kad čia rasite religijos istorikų, mokslininkų, kunigų bei dvasininkų gyvenimo istorijas ar mintis. Tikime, kad šie žmonės gali įkvėpti unikaliomis idėjomis, sustiprinti tikėjimą, papasakoti apie savo kelią, kančią bei nušvitimą.

Tarp TOP skaitomiausių leidinių jau ilgą laiką lydere išlieka Birutės Tinknevičiūtės knyga „Tėvas Stanislovas - mažutėlių tarnas“.

Už draugišką kainą pirkti online siūlome šios neeilinės asmenybės mintis. Birutė Tiknevičiūtė įrašė gyvus, įdomius pokalbius su savo dėde vienuoliu kapucinu Tėvu Stanislovu, kuriuose pasakojama apie tremtį, Sibirą, darbą sovietmečiu bei tikėjimo suteikiamą stiprybę.

Tėvas Stanislovas buvo išskirtinė asmenybė ir jei norite susipažinti su jo gyvenimu dar artimiau, turime ir kitų knygų, pavyzdžiui, Reginos Gaivanauskienės „Sielų gydytojas. Prisimenant Paberžės kūrėją Tėvą Stanislovą“.

Viena žymiausių praeito amžiaus lenkų kilmės katalikų mistikė Šv. sesuo M. Faustina Kovalska savo dienoraštyje „Dienoraštis. Dievo gailestingumas mano sieloje“ perduoda tikėjimo patirtį. Ši knyga taip pat labai populiari tarp „Memuarai apie religiją, teologiją“ skilties autobiografijų. Kaip ir kitas leidinys apie šventąją – Ewa k. Czaczkowska „Sesuo Faustina. Šventosios biografija“.

Kunigo Antano Pauliuko kiekvieną dieną rašytas dienoraštis apžvelgia daugybę 1918–1941 metų istoriniu tarpsniu vykusių reiškinių. Dienynus parengė autorius Gediminas Rudis.

Apie Vatikaną rašantis korespondentas Andrea Tornielli pokalbių su Jo Šventenybe Pranciškumi knygoje „Kelyje: pokalbiai su Jo Šventenybe Pranciškumi“ papasakojo apie svarbiausias šio pontifikato paliestas temas ir nuveiktus darbus. Dar daugiau įdomių ir naujų faktų apie iškilų dvasininką rasite Deborah Castellano Lubov parengtame tekste „Kitoks Pranciškus“.

Besidomintiems popiežių gyvenimu apskritai, rekomenduojame Vladislovo Marciuškos knygą „Popiežių istorija“.

Vilniaus vyskupas Ignotas Jokūbas Masalskis yra asmenybė sutinkama ne tik istoriniuose šaltiniuose, bet ir grožinėje literatūroje. Apie jo gyvenimą bei veiklą pasakoja Eligijus Raila.

Skiltyje rasite knygų apie mistiką Maurice Zundel, Renesanso teologijos mokslų daktarą Erazmą, kunigą Vaclovą Aliulį, judėjimo „Tikėjimas ir Šviesa“ pradininką Jean Vanier, kardinolą Audrį Juozą Bačkį, šventąją Editą Štein ir kitus su religija susijusius žmones. Šios geros knygos išpardavimų bei akcijų metu kainuoja pigiau. Kviečiame įsigyti internetu ir praturtinti savo sielą įkvepiančiomis istorijomis.