-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalba yra viena iš seniausių kalbų pasaulyje. Ji išlaikiusi daugiausia indoeuropiečių prokalbės elementų, kurie, beveik išnyko kitų indoeuropiečių tautų kalbose. Lietuvių kalbos archajiškumas atsiskleidžia per kai kuriuos gramatikos ir fonologijos aspektus, kurie randami tik senovės kalbose, pavyzdžiui, sanskrito. Štai kodėl užsieniečiams yra taip nelengva įsisavinti ir puikiai išmokti lietuvių kalbą. Kita vertus, ir gimtakalbiai lietuviai susiduria su sunkumais, siekdami perprasti visas kalbos vingrybes.

Rasta: 172
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 172
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Todėl kategorijos „Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos“ prekės aktualios tiek užsieniečiams, studijuojantiems ar siekiantiems savarankiškai išmokti lietuvių kalbą, tiek lietuviams, kuriems svarbu sustiprinti gimtosios kalbos žinias. Tad, kviečiame pasižvalgyti šioje mūsų e. knygyno kategorijoje. Siūlome rinktis iš populiarių minėtos kategorijos leidinių TOP`o, kuriame pateikiamos dažnai mūsų pirkėjų rekomenduojamos, skaitomiausios knygos.


Tai yra: Henrikos Prosniakovos ir Virginijos Stumbrienės leidiniai „Labas! 1 ir 2 knygos (su CD)“, Juditos Džežulskienės knyga „Easy Lithuanian. Beginners Book 1. Lietuvių kalba A1“, Benjamino Kondrato knyga „Lietuvių kalbos taisyklės“, Virginijos Stumbrienės, Meilutės Ramonienės, Joanos Pribušauskaitės ir Loretos Vilkienės knyga „Lietuvių kalbos kaip svetimosios mokymas. Keletas metodikos klausimų“, bei Meilutės Ramonienės, Ritos Migauskienės ir Loretos Vilkienės leidinys „Po truputį: lietuvių kalbos vadovėlis kitakalbiams. Pratybų sąsiuvinis“.


Taip pat pasidomėkite kitomis knygomis kategorijoje „Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos“. Jums gali būti aktuali Rasuolės Vladarskienės ir Palmiros Zemlevičiūtės leidinys „Lietuvių kalbos rašyba. Taisyklės, komentarai, patarimai“, kuriame spausdinamos atnaujintos lietuvių kalbos rašybos taisyklės, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos patvirtintos 2022 m. Taip pat kviečiame pasidomėti knyga „Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai“, kurią sudarė Albinas Drukteinis.


Nauji leidiniai, reikalingi studijuojant lietuvių kalbą, laukia jūsų mūsų e. knygyno kategorijoje „Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos“. Taip pat kviečiame pasidomėti kitų sričių dalykine literatūra ir grožine, bei saviugdos literatūra. Išsirinkite prekes turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Mes dažnai taikome akcijas ir išpardavimus, todėl būsite nudžiuginti palankiomis kainomis. Pirkti internetu – paprasta ir patogu! Įsigykite gerus ir įdomius, lietuvių kalbos studijoms skirtus leidinius dabar!