Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Interneto knygyne rasite daugybę knygų, kurios yra skirtos medicinos srities specialistams ir studentams. Didelė dalis šios literatūros apima įvairiapusę žmonių sveikatos priežiūrą, tačiau turime ir skiltį „Veterinarijos knygos“, kurioje siūlome specializuotas knygas apie gyvūnų ligas, diagnostiką bei gydymą.

Rasta: 18

Gyvūnų šėrimas | Heinz Jeroch
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
42,27 €
Kaina su kodu: 38,04 €
Turime sandėlyje
Rasta: 18

Veterinarija yra mokslas apie gyvūnų sveikatą, tyrimus bei terapiją. Būtent šias temas ir apima mūsų rekomenduojama literatūra. Knygose vieni geriausių srities specialistų aptaria gyvūnų patologinius procesus, jų priežastis, atsako į klausimus, kurie dažnai kyla veterinarijos gydytojams, moko pirmosios pagalbos pagrindų, aptaria populiarias naminių gyvūnų ar ūkių gyvulių bei paukščių ligas, pagrindinius gydymo metodus ir net dalijasi psichologiniais patarimais, kaip pelnyti netradicinio paciento palankumą.

Gyvūnai, taip pat kaip ir žmonės, tikrai nenori eiti pas gydytojus, tačiau skirtingai nei dvikojai šeimininkai jie negali išsakyti savo negalavimų. Todėl veterinarams nepaprastai svarbūs yra gebėjimai įvertinti simptomus ir tinkamai diagnozuoti ligas, o taip pat nuraminti gyvūnus, kad jie jaustų kuo mažiau streso.

Specialistai, parengę metodines knygas, dirba Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijoje bei kitose ugdymo įstaigose. Daugelis jų užsiima moksline veikla, dėsto studentams, o taip pat praktikuoja veterinaro profesiją. Tarp autorių pamatysime tokius vardus, kaip Nomeda Juodžiukynienė, Albina Aniulienė, Rūta Micikevičienė, Antanas Sederevičius, Juozas Bakūnas, A. Matusevičius, V. Špakauskas, Bronius Bakutis ir kt.

Veterinarijos knygų pobūdis gana įvairus. Vienos jų – išsamūs žinynai, kuriose pateikiama tokia svarbi informacija, kaip Lietuvos Respublikoje registruotų veterinarinių vaistų katalogai. Kitos knygos kalba apie konkrečias ligas būdingas gyvūnams, pavyzdžiui, galvijų stemplės negalavimus ar navikus. Galime pasiūlyti ir specializuotų žodynų ar net veterinarinės patologijos atlasą, kuris yra ne tik patogi mokomoji priemonė, bet ir puikus įrankis praktikuojančių veterinarų kasdienybėje.

Tiek naujas, tiek populiarias ir TOP skaitomiausias knygas visada verta pirkti online. Juk čia patogu rinktis ne tik mokomuosius, bet ir laisvalaikio leidinius, kurie subalansuoti tiek suaugusiems vyrams ir moterims, tiek vaikams ir jaunimui. Tad pildydami krepšelį vadovėliais, kartu galite įsigyti ir knygą savaitgaliui. Dar vienas apsipirkimo internetu privalumas – leidinius, kuriuos turime sandėlyje, pristatysime žaibišku greičiu. Tad spėsite pasiruošti veterinarijos studijų egzaminui ar svarbiai konsultacijai.

Tikime, kad visi nori sutaupyti, todėl bendradarbiaujame su leidyklomis ir dažnai skelbiame išpardavimus bei taikome geras akcijas. Jų metu įdomių knygų kainos neskriaudžia piniginės ir įkvepia semtis naujų žinių.