-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilgą laiką vyravo populiari nuomonė, kad knygelių spalvinimas – užsiėmimas vaikams. Tačiau jau keletą metų į TOP knygų viršūnes braunasi piešiniai spalvinimui suaugusiems. Jų populiarumo priežastis atspėti gana lengva. Tokios knygos padeda atsipalaiduoti, nusiraminti ir geriau pažinti save. Šiame skubančiame pasaulyje to reikia tiek vyrams, tiek moterims. Pasirūpinome, kad kategorijoje „Spalvinimo knygos suaugusiems“ netrūktų naujų ir įdomių leidinių. 

Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Gėlių mozaika | Jūratė Leikaitė
11,89 €
Turime sandėlyje
Nuspalvink gėlytę | Danutė Nagienė
3,99 €
Turime sandėlyje
Paukščiai. Spalvinimo knyga |
10,19 €
Turime sandėlyje
Mandala | Danutė Nagienė
9,19 €
Turime sandėlyje
Nuspalvink margutį | Danutė Nagienė
10,49 €
Turime sandėlyje
Mandala | Danutė Nagienė
7,89 €
Turime sandėlyje
Vienaragių spalvinimo knyga |
4,29 €
Turime sandėlyje
Rasta: 107
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ar visos spalvinimo knygos suaugusiems vienodos? Tikrai ne! Vienose teks parinkti spalvas mandaloms, kitose nuspalvinti gėles, gyvūnus, paukščius, gamtos elementus ar pasakų personažus. Suaugusiems skirtos knygos pasižymi smulkiomis ir įmantriomis detalėmis bei reikalauja gerokai daugiau atidos ir susikaupimo nei vaikiškos spalvinimo knygutės.

Leidinius paruošė tiek Lietuvos, tiek užsienio autoriai. Tarp jų ir vienas skaitomiausių dvasinių knygų rašytojas Osho. Spalvinimo paveiksliukai suaugusiems kviečia į meditaciją ir sąmonės transformaciją. Autorius teigia, kad spalvindami jo sukurtus piešinius žmonės galės pagalvoti ir apie spalvas, kurias suteikia ir savo gyvenimui.

Daug spalvinimo knygų suaugusiems sukūrė menininkė Jūratė Leikaitė. Ji kviečia parinkti spalvas įmantriems ir pasakiškiems paukščiams, ropliams, dinozaurams, taip pat parengė leidinių, kuriuose reikia papuošti margučius, tradicinius raštus, audinius, lietuvių švenčių iliustracijas ir t.t.

Arūno Bėkštos knygos ypatingos. Jis kviečia spalvinti miestų vaizdus, o galutinius darbus dovanoti draugams ar puošti savo interjerą. Originalius piešinius parengė ir Danutė Nagienė. Jos knygos akį traukia smagiais pavadinimais, pavyzdžiui, „Čia ir dabar“ arba „Spalvinga diena – laiminga diena“. Taip pat skaitytojai jau spėjo pamėgti Lauros Simonavičienės, Gintarės Stanislovaitės, Poppy Appleby, Felicijos Stramilaitės ir kitų autorių knygas.

Šios kategorijos knygose esantys spalvinimo paveikslėliai suaugusiems tinka ir jaunimui, ir vyresnio amžiaus žmonėms. Spalvinimas gali tapti puikia laisvalaikio pramoga, interneto ar televizoriaus alternatyva. Taip pat, šis užsiėmimas yra savotiška atsipalaidavimo forma, meditacija bei terapija. Specialistai rekomenduoja paveikslėlius, o ypač mandalas, spalvinti įtampą patiriantiems žmonėms. Sakoma, kad pildant įvairiomis spalvomis ornamentus ir siela atsigauna, ir sugrįžta ramybė, o širdis vėl prisipildo džiugesio.

Populiarios spalvinimo knygos suaugusiems nereikalauja jokių papildomų įgūdžių. Tikrai nereikia mokėti piešti ar turėti polinkį į menus. Tiesiog imkite pieštukus ir leiskite savo vaizduotei šėlti. Greitai pamatysite akivaizdžią naudą: smagiai praleistas laikas, lavinama fantazija, ramybė, pamiršti rūpesčiai.

Tikime, kad vienos spalvinimo knygelės neužteks, todėl asortimentą nuolat papildome naujais leidiniais, kuriuos galite įsigyti internetu vos keliais mygtuko spustelėjimais. Pirkti online verta ir dėl draugiškų knygų kainų, karštų akcijų bei sezoninių išpardavimų.