0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daug žmonių tik ir laukia kada atšils oras.  Tada jie pakuoja durpių maišiukus, sodinukus, laistytuvus ir lekia į sodybą. Tie, kurie jokio žemės plotelio neturi – sukinėjasi balkone ir bando čia užvesti mini šiltnamį. Jei ir balkono nėra – stato ant palangių vazonėlius. Esate vienas iš tokių žmonių? Tada jus sudomins knygos apie sodą, daržą, gėles.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ryto rasos sodas | Kęstutis Ptakauskas
Nuolaida knygai -39%
12,99 € 20,99 € *
Veja sodyboje | Evaldas Klimas
Nuolaida knygai -58%
1,69 € 3,99 € *
Floristika | Regina Nakienė
Nuolaida knygai -28%
14,49 € 19,99 € *
Mano žalioji oazė | Gintarė Karelina, Jonas Vaidelys
  • Nauja knyga
14,39 € 17,79 € *
Išleidimo data: 2021-11-01
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Užauginti savų daržovių ir uogų, užveisti gėlyną ar pavydą keliantį sodą patinka ir moterims, ir vyrams. Kiekvienas randa kuo užsiimti natūraliame žemės kampelyje, o mes visiems galime pasiūlyti knygų, kurios padės optimizuoti darbų procesus ar įkvėps išmėginti naują augalų rūšį. Gerų knygų ieškokite skiltyje „Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė“. Jos skirtos tiek suaugusiems, tiek jaunimui.

Slyvos, obuoliai, kriaušės ar serbentai – skanu, bet juk visada traukia egzotika, ar ne? Tad nenuostabu, kad viena TOP skaitomiausių knygų yra „Abrikosai ir persikai“. Ją parengė Evaldas Vylius Navys, kuris teigia, kad leidinys skirtas tiek profesionaliems selekcininkams, tiek sodininkams mėgėjams.

Pastaruoju metu Lietuvoje išpopuliarėjo šilauogės. Jas nesudėtinga auginti, derlius gausus, o uogos ypač patinka vaikams. Kaip auginti ir prižiūrėti šilauoges pasakoja Rūta Antanaitienė, Elicija Stackevičienė ir Petras Basalykas.

Taip pat populiarios knygos apie gėles. Skaitytojai ypač vertina leidinį „Mano svajonių gėlynas. Praktinis vadovas gėlininkams mėgėjams“. Jo autorės Audronė Ona Jurkštienė ir Sandra Saunoriūtė pataria, kaip sukurti svajonių gėlyną lietuvišku, prancūzišku ar japonišku stiliumi. Taip pat pasakoja, kaip pasirinkti ir puoselėti įvairias gėles.

Minėjome, kad net ir neturintys daržo žmonės randa išeičių ir augalus puoselėja balkone. Jei pritrūko idėjų, į pagalbą skuba Klaus Wagener ir Susanne Vollrath. Jų knyga „333 balkonų ir terasų apželdinimo idėjos“ įkvėps žaliuoti bet kokį balkoną. Reikia dar daugiau įkvėpimo? Rekomenduojame internetu įsigyti knygą „Kvadratinio metro daržas mieste“ – nenusivilsite. Profesionalams siūlomos knygos apie floristiką irgi mėgiamos mūsų skaitytojų.

Na, o tiems, kurie augalams gali skirti tik palangę, skirta Andy Sturgeon kambarinių augalų biblija „Vazonai“. Joks šiuolaikinis sodas neįsivaizduojamas be puikiai išpuoselėtos vejos. Regis, ką čia išmanyti, juk tereikia žoliapjovės. Klystate ir tuo įsitikinsite pavartę Evaldo Klimo knygą „Vejos“.

Knygos apie sodą bei daržą įkvėps sukurti svajonių sodą, savo rankomis užsiauginti daržovių, užveisti gražiausią gėlyną gatvėje bei patars kaip tvarkytis su kylančiomis problemomis. Kviečiame knygas pirkti online ir papildyti savo lentynas ar apdovanoti sodo entuziastus. Kainos nedidelės, o išpardavimų bei akcijų metu naujų ir įdomių knygų įsigysite dar pigiau.