⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorinės knygos yra labai populiarios tarp įvairaus amžiaus skaitytojų. Tiek vyrams, tiek moterims norisi daugiau sužinoti apie praeitį, be kurios šiandiena būtų kitokia. Skaitomiausios, ko gero, yra knygos apie Antrąjį Pasaulinį karą ir Holokaustą. Tokių leidinių rasite kategorijoje „Knygos apie Holokaustą, žydus, koncentracijos stovyklas“. Deja, šios istorijos nebus linksmos, tačiau, be abejonės, jos suteikia naujų žinių bei kviečia kitaip pažvelgti į tam tikrus istorijos fragmentus. 

Rasta: 55
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ana Frank dienoraštis | Ana Frank
8,39 €
Turime sandėlyje
Aušvico lopšinė | Mario Escobar
11,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 55
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygos apie Aušvicą, koncentracijos stovyklas, Holokaustą, žydus – visus šiuos leidinius vienija bendra tema, tačiau visi jie labai skirtingi. Čia rasite dokumentiką, publicistiką, atsiminimus, dienoraščius, liudijimus ir net komiksų, skirtų jaunimui.

Tarp atsiminimų išvysite tokias garsias pavardes, kaip Władysław Szpilman, kuris savo patirtį užrašė knygoje „Pianistas. Nepaprasta vieno žmogaus išgyvenimo Varšuvoje 1939–1945 metais istorija“ bei Ana Frank, kurios dienoraštis yra vienas skaitomiausių žydų išgyvenimo liudijimų. Šių autorių tekstai vaizduoja visiškai nepagražintą, širdį kaustančią ir žadą atimančią realybę.

Renia Spiegel, Elizabeth Bellak, Marie Jalowicz Simon, Maša Rolnikaitė, Mironas Ginkas ir kiti išgyvenę Holokaustą autoriai taip pat užrašė savo atsiminimus. Jų pasakojimai – labai svarbus vienos didžiausių tragedijų istorijoje liudijimas, atskleidžiantis, ką teko patirti vyrams ir moterims, suaugusiems ir net nekaltiems vaikams, tik dėl dėl savo kilmės.

Dokumentinių pasakojimų ir tyrimų gerbėjams rekomenduojame atkreipti dėmesį į autorių Arūno Bubnio, Stanislovo Buchavecko, Rimanto Zizo, Vytauto Toleikio, Christoph Dieckmann knygas. Jų istorinėse studijose siekiama nustatyti nacių aukų skaičių bei žudynių mastą, taip pat nagrinėjami įvairūs Holokausto aspektai Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Tarp TOP knygų dažnai patenka naujos istorijos su karo liudijimais bei jo pasekmėmis. Štai rašytoja Heather Dune Macadam, remdamasi išsamiais asmeniniais pokalbiais, istorikų bei liudininkų komentarais, aprašė pirmuosius žydžių trėmimus į Aušvicą.

Žymi psichologė Edith Eger pati išgyveno šioje stovykloje ir šiandien padeda žmonėms susitvarkyti su potrauminio streso sindromu. Jos patirtis, aprašyta knygoje „Pasirinkimas“ yra reali ir įkvepianti niekada nepasiduoti, o autorė siekia įrodyti, kad žmogus visada randa stiprybės išgyventi įvairiais negandas.

Holokaustas paveikė milijonus žmonių. Vienus tiesiogiai. Jie neteko gyvybės, sveikatos, šeimos. Kiti daugelį metų liko gyventi su kaltės jausmu. Atkreipkite dėmesį į rašytojo Santiago H. Amigorena kūrybą, nes jis puikiai perteikė, kaip jaučiasi žmogaus, kuris gyvena saugus ir nepaliestas karo, tačiau žino, kad visi jo artimieji pateko į nacių mėsmalę. Kaltės temas gvildena ir vokiečių autorė Nora Krug.

Knygos apie Holokaustą ir žydų genocidą gniaužia širdį, tačiau jos naudingos ir įdomios. Kviečiame gerų leidinių įsigyti internetu ir domėtis istorija. Priminsime, kad pirkti online verta dėl akcijų ir išpardavimų, kurių metu tiek naujos, tiek populiarios knygos kainuoja pigiau.