-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Interneto knygyne Patogupirkti.lt rasite daugybę vertingų dalykinių knygų, kurios skirtos ne tik plačiajai visuomenei, bet ir įvairių sričių specialistams. „Onkologija“ – medicininių knygų kategorija, kurioje būsimi medikai bei esami gydytojai ras specializuotų leidinių, palengvinančių studijas ar padedančių praktiniame darbe. 


Kaip priversti badauti vėžį … pačiam nebadaujant | Jane McLelland
  • Nemokamas knygos pristatymas
Nuolaida knygai -28%
25,99 € 35,99 € *
Turime sandėlyje
Gyvenimas susirgus vėžiu ir patarimai, kaip nesusirgti | Robert Thomas
  • Nemokamas knygos pristatymas
24,99 € 29,99 € *
Turime sandėlyje
Pasakykite augliui NE | G. Garbuzovas
Nuolaida knygai -31%
2,49 € 3,59 € *
Turime sandėlyje
Diagnozė - vėžys | Anatolijus Malovičko
Nuolaida knygai -32%
3,99 € 5,79 € *
Turime sandėlyje
Vaikų onkologija |
  • Nemokamas knygos pristatymas
38,39 € 44,99 € *
Turime sandėlyje
Onkologija ir hematologija | Elona Juozaitytė
Nuolaida knygai -51%
17,49 € 34,99 € *
Turime sandėlyje
Plaučių vėžio diagnostikos ir gydymo gairės (2-as leidimas) |
Nuolaida knygai -21%
16,69 € 20,99 € *
Turime sandėlyje
Onkoginekologija | Rūta Nadišauskienė
Nuolaida knygai -45%
6,99 € 12,49 € *
Turime sandėlyje

Medicininių knygų asortimentas apima įvairias sritis ir patenkina beveik visų specialybių poreikį. Pirkėjų patogumui leidinius suskirstėme į temas. Onkologijos knygos – viena jų. Čia rekomenduojame pasižvalgyti knygų susijusių su vėžio gydymu ir diagnostika.

Vadovėlius, skirtus medicinos studentams, rezidentams ir gydytojams praktikams parengė kompetentingi specialistai, mokslininkai ir pedagogai, kurie dėsto Lietuvos universitetuose bei turi daug darbo patirties.

Kokios informacijos tikėtis iš specializuotų knygų? Profesionalai rašo apie onkologinių ligų profilaktiką, paplitimą, klasifikaciją, diagnozę, gydymo metodus, skubias klinikines situacijas. Dalis knygų yra geras įvadas į vėžio genetiką, jo savybes, taip pat suteikia naudingų žinių apie navikų spindulinį gydymą, pacientų paruošimą, bei sisteminio gydymo savitumus ir naujoves. Vieni leidiniai kalba plačiai, kituose liečiama siauresnė sritis, pavyzdžiui, konkreti vėžio forma. Autoriai remiasi savo ilgamete patirtimi arba naujais tyrimais.

Knygos skirtos ne vien onkologams, bet ir akušeriams ginekologams, bendrosios praktikos gydytojams, terapeutams, radioterapeutams, pulmonologams, chirurgams, chemoterapeutams ir kitiems specialistams, kurie susiduria su sergančiais pacientais.

Tiesa, įdomių leidinių ras ne vien medikai. Dalis knygų gali sudominti visus, kurie nori daugiau sužinoti apie vėžį, jo profilaktiką bei gyvenimą su šia liga.

Jiems rekomenduojame autorių Andrejaus Mironovo, G. Garbuzovo, Ilzės Jansonės, Jane McLelland ir Robert Thomas leidinius. Šių rašytojų knygose rasite informacijos, kaip gyventi su vėžiu, kuo maitintis, kaip veikia įvairūs populiarūs gydymo būdai ar kaip apskritai vystosi navikai. Vėžys – diagnozė, kurios nesinori išgirsti, tačiau, deja, ji labai populiari, todėl nestebina, kad onkologijos temas liečiančios knygos neretai patenka tarp TOP skaitomiausių.

Specializuotus leidinius studentams ir profesionalams rengė specialistai Edvardas Danila, Saulius Cicėnas, Arvydas Laurinavičius, Rolandas Zablockis, Renatas Aškinis, Justinas Besusparis, Birutė Brasiūnienė, Rūta Briedienė, Elena Bernotienė ir kt.

Vėžys vis dar pavojinga liga, kurią sunku įveikti. Ji kelia grėsmę tiek suaugusiems vyrams ir moterims, tiek vaikams bei jaunimui. Tačiau medicina tobulėja, chemoterapinį gydymą papildo kiti metodai ir pacientams atsiranda vis daugiau šansų išgyventi. Knygos, kurias siūlome įsigyti internetu, šioje kovoje iš tiesų vertingos. Kviečiame naudotis gerų kainų pasiūlymais, akcijomis ir išpardavimais bei savo bibliotekos papildymą pirkti online knygyne.