Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nebūtina tapti astronomu ar astrofiziku, kad galėtumėte tyrinėti kosmoso platybes. Knygos apie kosmosą kviečia įvairiapusiškai pažvelgti į šį paslaptingą pasaulį. Knygų puslapiais keliaukite po žvaigždynus ir planetas bei atraskite Visatos paslaptis.

Rasta: 20

Kas vyksta kosmose? | Goda Raibytė
-10% su kodu: PATOGU
18,59 €
Kaina su kodu: 16,73 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę | David Christian
-50% su kodu: PATOGU
14,70 €
Kaina su kodu: 7,35 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Žurnalas „Lietuvos dangus 2024“ |
-10% su kodu: PATOGU
11,49 €
Kaina su kodu: 10,34 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 20

Kiekvienais metais išleidžiama daugybė knygų apie visus kosmoso, astronomijos, astrofizikos ir kosmologijos aspektus. Tai leidiniai apie praktinį žvaigždžių stebėjimą ir kosminių skrydžių istoriją, astronomų atsakymai į aktualius ir įdomius klausimus, žinynai ir enciklopedijos pradedantiesiems, kuriuose aiškinami pagrindiniai mūsų Saulės sistemos, Galaktikos ir Visatos principai, taip pat mokslo populiarinimo knygos, viliojančios įdomybėmis.

Knygos apie visatą ir kosmosą jus sužavės, suintriguos ir privers susimąstyti, kiek nedaug mes žinome apie mus supančią begalinę erdvę. Įdomius leidinius ruošė Lietuvos ir užsienio autoriai, tarp jų Pavel Gabzdyl, Kastytis Zubovas, Sean Carroll, David Christian, Lawrence M. Krauss, Fabiano Fiorin, Emily Bone ir kiti.

Kokiam amžiui skirti šios kategorijos skaitiniai? Atrasti žvaigždžių ir planetų pasaulį kviečiame visus! Knygos apie kosmosą vaikams padės susipažinti su pagrindiniais dangaus kūnais, sužadins susidomėjimą astronomija ir gali būti, kad užaugins būsimus kosmoso užkariautojus ir mokslininkus. Dalis knygų yra ne tik informatyvios, bet ir interaktyvios.

Itin mėgiamos ir vienos skaitomiausių yra mokslo populiarinimo knygos, tokios kaip Sean Carroll „Apie gyvybės ir Visatos kilmę“, David Christian „Didžioji istorija, arba pasakojimas apie Visatos, Žemės ir žmonijos kilmę“ ir Kastyčio Zubovo „42 istorijos apie visatą, žvaigždes, gyvybę ir dar šį tą“.

Šios knygos tampa vedliais, kurie veda nuo Didžiojo Sprogimo, pirmų gyvybės užuomazgų iki šiuolaikinių visuomenių ir tolimos ateities. Autoriai kalba apie gyvybę ir mirtį, jų vietą šioje Visatoje, pasakoja, kaip atrodo pasaulis kvantiniame, kosminiame ir žmogiškame lygmenyje ir kur yra mūsų vieta.

Įvairūs žinynai ir enciklopedijos leidžia daugiau sužinoti apie planetas ir kitus dangaus kūnus, atskleidžia nuo ko viskas prasidėjo ir iš ko sudaryta Visata. Gausiai iliustruoti leidiniai atsakys į tokius klausimus, kiek palydovų turi Jupiteris, iš kur atsirado kometos, kas yra supernova ir kaip kosminėse stotyse miega astronautai.

Skaitomiausios, populiarios, naujos ir informacijos gausa pasižyminčios knygos gali tapti puikia dovana žingeidžiam žmogui. Daugelio jų kaina draugiška, tačiau išpardavimų ir akcijų metu apsipirksite dar pigiau. Rekomenduojame pasižvalgyti bei internetu įsigyti ir kitų mokslo populiarinimo ar grožinės literatūros knygų. Pirkti online rasite skaitinių visiems skoniams ir skaitytojų amžiams.