⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Psichologinė vaikų sveikata kelia susirūpinimą. Jie dažnai patiria stresą, spaudimą iš aplinkos, o tai daro įtaką prastam elgesiui, atsiranda nerimas, pyktis, agresija. Tikėjimo puoselėjimas yra viena iš priemonių tiek vaikams, tiek suaugusiems atrasti ramybę ir pilnatvę, pasiekti brandą. Tiesa, mažiesiems skaitytojams skirtos knygos turi būti parinktos atsakingai ir atsargiai. Rekomenduojamus leidinius sudėjome į kategoriją „Religijos ir tikybos knygos vaikams“. 

Rasta: 93
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mažutėlių maldos | Violeta Vilbik
0,99 €
Turime sandėlyje
Biblijos pasakojimai vaikams |
10,99 €
Turime sandėlyje
Maldos terapija | Keith McClellan
2,99 €
Turime sandėlyje
Kalėdų terapija | Karen Katafiasz
3,49 €
Turime sandėlyje
Įsimink eilutę iš Biblijos |
7,29 €
Turime sandėlyje
YOUCAT vaikams |
12,39 €
Turime sandėlyje
Marija | Nancy I. Sanders
6,99 €
Turime sandėlyje
Dvi karūnos |
2,49 €
Turime sandėlyje
Tikiu | Bruno Ferrero
3,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 93
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šios knygos taip pat pravers visiems tikėjimą propaguojančioms šeimoms, tikybos mokytojams ir kitiems ugdytojams. Leidiniai subalansuoti 6-8 metų vaikams. Kategorijoje „Religijos ir tikybos knygos vaikams“ – daugiausiai krikščioniškąsias vertybes puoselėjančios knygos, kurias įsigysite internetu.

Vieną TOP skaitomiausią knygelę išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“. Tai autorės Violetos Vilbik kūrinys „Mažutėlių maldos“, Nedidelio formato knygutė jaukiai iliustruota ir padeda vaikams kalbėti maldeles ir taip bendrauti su Kūrėju.

Rekomenduojame net keletą Biblijų vaikams. Pirkėjai dažnai renkasi Marion Thomas ir Daniele Fabbri knygą „Gražiausios Biblijos istorijos“. Nuostabūs piešiniai padeda perprasti aktualias istorijas ir augti brandžiai asmenybei. Leidyklos „Naujoji Rosma“ išleista „Biblija vaikams“ parašyta paprasta ir suprantama kalba. Neišsirenkate? Rašytoja Silvia Alonso siūlo dar vieną panašią knygelę mažiesiems – „Biblijos skaitiniai vaikams“. Čia surinktos gražiausios Naujojo ir Senojo testamento istorijos.

Išnagrinėję religines istorijas vaikai kviečiami užtvirtinti žinias su Biblijos užduotėlių knyga. Nesvarbu, ką mokomės, tai daryti turi būti įdomu!

Biblija ne vienintelė kategorijos „Religijos ir tikybos knygos vaikams“ knyga. Tiek vaikams, tiek jaunimui įdomi pasirodys autorių Silvia Vecchini ir Antonio Vincenti knygelė „10 Dievo įsakymų“. Tai nėra sausa religinė teorija. Knygelėje kiekvienas įsakymas iliustruotas gyvenimiškais pavyzdžiais, kurie neretai sutinkami mūsų kasdienybėje.

6-8 metų amžiaus vaikai žingeidūs, o tikėjimas yra toks dalykas, kad kai kuriuos klausimus keblu paaiškinti net suaugusiems vyrams ar moterims. Rekomenduojame labai įdomią Gabrielės Gailiūtės-Bernotienės sudarytą leidinį „Kaip pradėti tikėti? Nauji didieji mažųjų klausimai, į kuriuos atsakė kun. Antanas Saulaitis“. Vaikų klausimai suskirstyti į temas – apie Dievą, Bažnyčią, pasaulį ir kitus jiems rūpimus dalykus. Iš kur atsirado dvasios? Sužinosite knygoje!

Kategorija „Religija ir tikyba vaikams“ apima labai skirtingo tipo knygas. Pvz., Rimos Malickaitės „Mėlynas apsiaustas“ nukelia į stebuklingą požemių karalystę. Visgi visus kūrinius vienija pamokančios istorijos, kurios ugdo brandžią asmenybę, moko gerumo, tikėjimo ir kitų vertybių. Džiugu, kad daugelį šių knygų daug nekainuoja, o pirkti online patogu ir dėl to, kad naujienlaiškiai visada primins, kada vyksta geriausia akcija ar naujų, populiarių leidinių išpardavimas.