0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

6-8 metų vaikai, dažniausiai, jau moka abėcėlę. Tačiau užtvirtinti bei pagilinti žinias visada pravartu. Juk, ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Lietuviškos abėcėlės kategorijoje patalpinome įvairias susijusias knygas. Čia ir pagalbinės lentelės, ir pamokėlės su mėgstamiausiais herojais, ir raidžių žaidimai bei rašymo pratimai. Įsigykite internetu knygas, kurios lavina, ugdo ir dovanoja vaikams gerą nuotaiką. Draugiškos kainos nesugadins jos ir suaugusiems.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skaitymo pradžiamokslis |
Nuolaida knygai -23%
4,39 € 5,69 € *
Pirmoko abėcėlė (A4) |
Nuolaida knygai -29%
0,99 € 1,39 € *
Labas, aš abėcėlė | Sigutė Ach
Nuolaida knygai -34%
3,99 € 5,99 € *
Rašau. Nykštukas |
Nuolaida knygai -24%
2,29 € 2,99 € *
Mano pirmoji abėcėlė |
Nuolaida knygai -21%
1,99 € 2,49 € *
Mokykis smagiai. Abėcėlė |
Nuolaida knygai -21%
1,99 € 2,49 € *
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vieną TOP skaitomiausia knyga „Skambanti ABC. Paliesk, išgirsk, dainuok, grok, skaityk, rašyk“ sudarė trys profesionalai: Antanas A. Jonynas, Lina Eitmantytė-Valužienė, Sigutė Trimakaitė. Poetas Antanas A. Jonynas, dainininkė ir kompozitorė Sigutė Trimakaitė ir dailininkė Lina Eitmantytė-Valužienė – susibūrė į komandą ir kviečia vaikus į lietuvišką abėcėlę pažvelgti kitaip! Čia įvairiausi populiarūs veikėjai groja muzikos instrumentais, dainuoja. Šalia knygos rekomenduojama pasitelkti išmaniąją programėlę.

Žymaus poeto Anzelmo Matučio knygelė „Girios abėcėlė“ – vaikų literatūros klasika. Nuostabiai iliustruotame leidinyje kiekvienai raidei skiriama po eilėraštį. Ritmas ir rimas sužavės skambesiu ir leis lengviau įsiminti raides. Tikime, kad vyrams ir moterims šie eilėraščiai sužadins atsiminimus apie žavią vaikystę.

Autorė Inesa Gervė iliustravo gerai žinomą knygą „Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai“, kuri taip pat leis geriau įsiminti raides ir padės jas jungti į žodžius. Įgūdžius užtvirtina ir spalvinimo knygelės. Pvz., Kazio Jakubėno „Abėcėlė“ – pratimų rinkinys, kuriame vaikai rašys, skaitys ir tuo pačiu spalvins, todėl mokytis bus smagu.

Gebėjimų ir atminties lavinimui rekomenduojame Eglės Novogrodskienės „Pavadink ir nuspalvink“, Monikos Baltrušaitytės „Abėcėlė. Pažink raideles“, Aldonos Griškevičienės „ABC“, Daivos Gedvilienės „Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams“, Dainos Šalnienės „Abėcėlės knygelė“ ir kitas knygas.

Vienos knygos naujos, kitos – pripažinta klasika. Tačiau visos jos įdomios, naudingos, pritaikytos 6-8 metų vaikams, tai yra nenuobodžios ir įtraukiančios.

Pirkti online siūlome ir kitų priemonių mokytis lietuvių kalbos abėcėlei. „Pirmoko abėcėlė (A4)“ – dvipusė lentelė, kurios vienoje pusėje - abėcėlė, o kitoje – pamokų tvarkaraštis bei spalvinimo paveikslėliai. „7 raidynai“ – raidžių kortelės, kurios padės dėlioti žodžius. „Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)“ – ypatingai naudinga medžiaga. Kiekvienas plakatas skirtas kiekvienam abėcėlės elementui ir pateikta daug įdomios informacijos: spausdintos ir rašytinės raidės pavyzdžių, žodžių bei iliustracijų. Kartais ir šiuolaikiniam jaunimui būtų pravartu pasidomėti, kaip taisyklingai rašomos raidės.

Naudingų, įdomių, gerų knygų kategorijas dažnai papildo nauji leidiniai, o nuolat vykstantys išpardavimai bei kasdien skelbiamos įvairios akcijos užtikrina draugiškas kainas. Rinkitės, mokykitės, tobulėkite!