Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Bėgimas yra itin populiarius treniruočių būdas. Daug žmonių bėga norėdami sustiprinti sveikatą, padidinti ištvermę, numesti svorio ar grūdinti valią. Tačiau kiekviena sporto šaka reikalauja tinkamo pasiruošimo. Daug naudingos medžiagos rasite kategorijoje „Knygos apie bėgimą“.

Rasta: 5

Maratonas pažengusiesiems | Pete Pfitzinger, Scott Douglas
-10% su kodu: PATOGU
12,11 €
Kaina su kodu: 10,90 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Ko gero esate girdėję, kad bėgti yra sveika. Gerėja medžiagų apykaita, stiprėja kūnas, gerinamas širdies darbas, mažėja stresas, tampa lengviau atsikratyti žalingų įpročių, numesti svorio. Be to, bėgimas nereikalauja didelių investicijų. Tereikia tinkamų sportinių batelių ir jau galima bėgti. Tačiau prieš kiekvieną naują veiklą rekomenduojama susipažinti su teorija. Todėl kviečiame internetu įsigyti gerų knygų apie bėgimą.

Siūlome skaitinių apie apie bėgimą, skirtų pradinukams, kurie dar tik pirmą kartą ruošiasi išbėgti į trasą. Tokiuose leidiniuose sužinosite, kaip bėgti tausojant sveikatą, kaip tą daryti kuo efektyviau ir nuolat tobulėti. Netinkamas pasiruošimas gali sukelti ilgalaikes traumas, pakenkti sąnariams ir numušti motyvaciją. Todėl verta pasidomėti, kaip išvengti populiarių klaidų bei padidinti efektyvumą ir pasiekti norimų rezultatų.

Pradedantiesiems skirtose knygose aprašoma bėgimo istorija, apžvelgiami populiarūs maratonai, specialistai atsako, kokia apranga ar bėgimo batai rekomenduojami, taip pat primena tempimo pratimų svarbą, siūlo mitybos planus ir aptaria tipines bėgikų traumas.

Pirkti online rasite ir knygų apie bėgimą, kurios skirtos pažengusiesiems. Galvojate, kad viską žinote? Kviečiame pavartyti leidinius ir įsitikinti, kad visada galima išmokti kažko naujo. Autoriai dalinasi naujausiais tyrimais ir patarimais, kurie padės ištobulinti bėgimo techniką, susidaryti programą, padėsiančią pasiruošti maratonams ir pasiekti geriausio savo rezultato.

Profesionaliems bėgikams siūloma į rutiną įtraukti pratimų, kurie padidins lankstumą, bėgimo techniką, taip pat autoriai rekomenduoja mitybos bei hidratacijos technikas.

Knygos apie bėgimą įrodo, kad šis užsiėmimas naudingas ir tikrai nenuobodus, kaip gali pasirodyti to neišbandžiusiems žmonėms. Skaitinius parengė Rich Roll, Elizabeth Hufton, Pete Pfitzinger, Scott Douglas ir kiti patyrę autoriai, kuriuos konsultavo bėgimo čempionai, rekordininkai, sporto medicinos medikai, treneriai, maratonininkai ir kiti specialistai, turintys daug patirties.

Bėgimas tinka visiems: vyrams, moterims, vaikams, jaunimui. Nėra nei amžiaus, nei lyties, nei kūno sudėjimo ribų. Tačiau kiekvienam asmeniui reikia pasiruošti individualiai, įvertinti savo galimybes ir sveikatos būklę, pradėti nuo mažų krūvių ir nedidelių distancijų, stebėti savo savijautą.

Visus šiuos patarimus bei dar daugiau įdomios medžiagos rasite rekomenduojamose knygose apie bėgimą. Siūlome pasižvalgyti ir po akcijų bei išpardavimų skiltis. Čia tiek TOP skaitomiausių, tiek naujų leidinių kainos gerokai mažesnės.