⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Stalo žaidimai“ – kategorija, kurioje gausu smagių, įdomių ir įtraukiančių žaidimų vaikams, suaugusiems ir visai šeimai. Nedidelė kaina, platus pasirinkimas ir geros emocijos. Ar gali būti geriau? Žinoma! Tai patrauklios žaidimų kainos.

Rasta: 629
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mini stalo žaidimas MAFIJA |
1,29 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimas ODISĖJA |
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
Turime sandėlyje
Klasikinės žaidimo kortos |
1,69 €
Turime sandėlyje
Magnetiniai šachmatai |
4,49 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimo papildymas 10 |
14,89 €
Turime sandėlyje
SABOTEUR stalo žaidimas |
9,99 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Alias: Futbolas“ |
9,19 €
Turime sandėlyje
Mini stalo žaidimas KAS AŠ? |
1,29 €
Turime sandėlyje
Rubiko kubas 3x3 solidusis |
6,99 €
Turime sandėlyje
DIXIT stalo žaidimo papildymas 6 |
14,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 629
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Stalo žaidimai – be galo smagus laisvalaikio užsiėmimas, kuris nepriklauso nuo sezono, oro sąlygų, amžiaus ar lyties. Žaisti smagu ir vyrams, ir moterims, o stalo stalo žaidimai dviems (poroms) gali net sustiprinti santykius!

Siūlomos prekės yra ne tik pramoga, bet ir lavinimo priemonė. Žaidimai vaikams iki 4 metų subalansuoti taip, kad žaisdami mažyliai lavintų pastabumą, smalsumą ir pasaulio pažinimą. Tai įvairios spalvingos kortelės, kurios padės pažinti skaičius, raides ar atpažinti įvairius gyvūnėlius bei kitus objektus. Mažų vaikų stalo žaidimai paprastai neturi labai smulkių detalių ir atitinka saugumo reikalavimus.

Stalo žaidimai vaikams nuo 5 metų jau truputį sudėtingesni. Juos žaisdami vaikai mokosi skaityti, valdyti savo emocijas, skaičiuoti. Žinoma, viskas pateikiama patrauklia forma! Pavyzdžiui, populiarus žaidimas „Tik Tak Bumm Junior“ privers pasitelkti visas kūrybines galias, gebėjimą greitai mąstyti ir panaudoti visą turimą žodyną! Stalo žaidimai vaikams kviečia juokauti, pažinti ir smagiai leisti laiką su bendraamžiais.

Stalo žaidimai paaugliams ir visai šeimai sustiprins tarpusavio ryšius. Jie sukurti taip, kad būtų įdomūs tiek septynmečiui, tiek paaugliui, tiek tėvams ir seneliams. Jiems patiks „Alias“, „Mistakos“, „Jenga“, „Monopolis“ ir daugelis kitų smagių pramogų.

Stalo žaidimai suaugusiems privers pakrutinti smegenis. Dažnai tai intelektualūs galvosūkiai, viktorinos. Ypač populiarūs Andriaus Tapino ir Arūno Valinsko „Auksinio proto“ rinkiniai. Suaugusių stalo žaidimai dažnai yra sudėtingesni, taip pat gali būti pažymėti S-18 ženklu ar turėti itin smulkių detalių.

Žaidimai prie stalo sutraukia draugus, bendraminčius ir gimines. Tai puikus būdas paįvairinti vakarėlį, susipažinti, „pralaužti ledus“ nepažįstamoje kompanijoje. TOP lietuviški stalo žaidimai internetu perkami itin dažnai. Juk nereikia išeiti iš namų – pramoga pati atvyks. Lietuviškus žaidimus kūrė Vytautas Kandrotas, Dalia Ramančauskaitė, Julija Matulaitė, Agnė Žiedelienė, Laura Buzienė, Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas ir kiti autoriai.

Žaidimai patrauklūs ne tik dėl to, kad jais mėgautis gali visa šeima, bet ir dėl to, kad užima nedaug vietos, o kiekviena partija vis kitokia, tad niekada nenusibosta. Pirkti online rasite rinkinių, kurie tinka įvairaus amžiaus grupėms, reikalauja skirtingų žaidėjų savybių ir yra įvairūs savo pobūdžiu.

Pasinaudokite akcijomis ir išpardavimais ir kartu su įdomiais žaidimais įsigykite ir naujų, gerų be įdomių knygų.