⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Astrologijos knygos sudomins visus, kurie nori daugiau sužinoti apie šį mokslą. Šioje kategorijoje rasite leidinių apie įvairių rūšių astrologiją, žinynų bei vadovėlių, parengtų šios srities profesionalų.

Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Saulės kalendorius ir Orakulas |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 37
  1. 1
  2. 2

Nors knygos apie apie astrologiją daugeliui gali asocijuotis tik su horoskopais, jos apima gerokai daugiau. Astrologija iš tiesų gali atsakyti, kaip po skirtingais zodiako ženklais gimusiems žmonėms seksis ši diena. Tačiau taip pat ji aiškina daug nesuprantamų dalykų, tokių kaip pasikartojantys sapnai, nuolatinės ligos, sugrįžti traukiančios vietos, persekiojančios problemos  ir t.t. Astrologija – kelias į save.

Daugiausiai žinių suteiks vienos TOP skaitomiausių šios kategorijos autorių Loretos Stonkutės parengtas „Astrologijos vadovėlis“, kuris gali tapti puikiu klasikinės-karminės astrologijos žinynu ir mokymo įrankiu. Aprašymas teigia, kad pirmoje tokio pobūdžio lietuviškoje knygoje surinkti svarbiausi pagrindai ir profesionali informacija.

Loreta Stonkutė, kuri jau penkiolika metų užsiima astrologija, parengė ir daugiau įdomių knygų, kurios kviečia susipažinti su meditacine astrologija, kabalistine kanalų astrologija, taip pat internetu įsigyti galite pagalbinių priemonių praktikuojantiems astrologams.

Knygų apie astrologiją kategorijoje rasite ir universalių leidinių. Tokio pavyzdys gali būti knyga „Burtai, sapnai, papročiai, horoskopai“, kurią parengė Dalia Montvilienė. Nuo papročių, prietarų iki burtų ir sapnų. Tokį leidinį rekomenduojama visada turėti po ranka!

Dauguma šios kategorijos leidinių yra skirti astrologams, bet joje naudingos informacijos ras ir medikai, žolininkai, taip pat visi, besidomintys sveikatos priežiūra ir profilaktika, ajurveda, dvasingumu, čakrų sistema, mantromis ir pan.

Norite daugiau sužinoti apie save? Rinkitės knygas apie zodiako ženklus ir asmenines žvaigždes, domėkitės horoskopais ir giminės paslaptimis astrologijoje. Temos labai įvairios ir skaitydami įdomias knygas atrasite, kokias savybes mes perduodame savo palikuonims, kas yra palaiminimas bei prakeiksmas, ką paveldėjome iš protėvių. Dažnai tokių temų gvildenimas padeda pažinti save ir aplinkinius.

Knygų autoriai teigia, kad pažinti save yra ir mokslas, ir menas. Leidinius apie astrologiją parengė Jan Spiller, Erich Bauer, Gahl Eden Sasson, Clemens Pilar, Albertas Feronis, Stella Hyde ir kiti žvaigždžių bei dangaus kūnų specialistai. Kiekvienas jų turi ilgametę patirtį ir gali su skaitytojais pasidalinti netikėtomis įdomybėmis, faktais bei idėjomis.

Astrologinės knygos ir kita ezoterinė literatūra nepraranda populiarumo net šiais technologijų laikais. Atsigręžti į žmogų ir Visatą visada bus svarbu, tad siūlome įdomias knygas pirkti online. Pasinaudokite gerų kainų pasiūlymais, akcijomis ir išpardavimais bei leidinių suaugusiems, vaikams ir jaunimui įsigysite pigiau!