⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Princesės spalvinimui“ – viena iš spalvinimo knygelių vaikams kategorijų, o jų galime pasiūlyti įvairiems skoniams! Mašinos, lėlės, poniai gyvūnai ir, žinoma, princesės, kurios kviečia  pasinerti į ryškų, mergaitišką pasaulį.

Rasta: 49
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mano princesė. Spalvinimo knyga |
2,49 €
Turime sandėlyje
Stebuklingas princesių pasaulis |
3,99 €
Turime sandėlyje
Fėjos. Gėlynų karalystė |
2,89 €
Turime sandėlyje
Nuspalvink princeses |
5,49 €
Turime sandėlyje
Nuspalvink princeses |
1,69 €
Turime sandėlyje
Mano princesių spalvinimo knyga |
2,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 49
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Knygelės iš skilties „Princesės spalvinimui“ yra skirtos įvairaus amžiaus vaikams. Pavyzdžiui tokia knyga, kaip „Spalvink pagal kontūrą. Princesė“ rekomenduojama patiems mažiausiems. Čia princesės ir kiti veikėjai nupiešti su storais kontūrais, kurie padės dar neįgudusioms rankutėms neperžengti ribų. Kontūro spalva pasufleruoja, kokį pieštuką rinktis ir kaip spalvinti.

Atsivertę spalvingą viršelį knygose sutiksite pačių įvairiausių princesių, kurios gyvena tarp cukraus vatos debesų, ant medžių augančių saldainių, draugauja su vienaragiais, rengia vakarėlius ir leidžiasi į nuotykius.

Vaikams labai patinka knygos su herojais, kuriuos jie atpažįsta iš įvairių animacinių filmukų, tad internetu įsigyti kviečiame leidinių su Disnėjaus pasakų princesėmis, kurias žino jau ne viena mažylių karta. Knygelės su Snieguole, Mulan, Pelene, Undinėle ir kitomis žymiomis karūnuotomis damomis dažnai patenka tarp TOP skaitomiausių ir perkamiausių šios kategorijos leidinių.

Spalvinimas yra įdomi ir smagi veikla. Tą žino kone kiekvienas, pabandęs nuspalvinti bent vieną paveiksliuką. Tačiau šis užsiėmimas gerokai naudingesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Spalvinimas ypač prisideda prie smulkiųjų motorikos judesių lavinimo. Taip pat spalvindami vaikai atsikrato streso, tačiau tuo pačiu išmoksta susikaupti ir išlaikyti dėmesį. Įveikę užduotį mažyliai patiria džiaugsmo, o tą padaro visada, nes spalvinime nėra ribų ar taisyklių – galima išlaisvinti savo fantaziją.

Knygų temų įvairovė leidžia rinktis pagal skonį, pavyzdžiui, „Princesės spalvinimui“ dažnai patinka mergaitėms. Puošnios suknelės, papuošalai ir karūnos, rūmai ir parkai – tokios iliustracijos padeda pasinerti į įdomų ir viliojantį princesių gyvenimą. Tereikia susirasti spalvotus pieštukus ar flomasterius ir puikiai leisti laiką karališkoje draugijoje.

Knygeles skaitytojams parengė ir išleido „Trys nykštukai“, „Jūsų Flintas“, „Vaiga“, „Egmont Lietuva“ ir kitos ilgametę patirtį turinčios leidyklos, kurios nuolat siūlo naujų spalvinimo temų ir siužetų. Kviečiame pasidairyti po asortimentą ir išsirinkti knygelių, kurios šeimos jaunimui tikrai sukels teigiamų emocijų.

Beje, ar žinojote, kad spalvinti patinka ir suaugusiems vyrams bei moterims? Ne veltui populiarėja knygos, skirtos būtent jiems. Tokie leidiniai dažnai pasižymi detalumu, o jų paskirtis – atpalaiduoti bei padėti atsikratyti streso. Šiuos leidinius, kaip ir spalvinimo knygeles vaikams, kviečiame pirkti online. Juk čia visada draugiškos kainos, o jei norite sutaupyti, būtinai pasinaudokite akcijomis bei išpardavimais!