⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laisvalaikio praleidimo būdų daug. Vieni aktyvūs, kiti tinka tada, kai į lauką net nosies kišti nesinori. Reikia idėjų? Kategorijoje „Rankdarbių, nėrimo vąšeliu, mezgimo knygos“ rasite daug įdomių leidinių, kurie įkvėps megzti, velti, skrebinti, siuvinėti ar nerti. Knygos su gražiausiais mezgimo raštais, nėrinių schemomis ir kitomis idėjomis tiks ir pradedantiesiems, ir tiems, kurie jau gerokai pažengę bei ieško naujų iššūkių.

Rasta: 154
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rankdarbių albumas Nr. 71 |
  • Nauja knyga
3,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 68 |
2,69 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 67 |
2,69 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 66 |
2,49 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 70 |
3,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 69 |
3,59 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 65 |
2,97 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 64 |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 63 |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 62 |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 61 |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rankdarbių albumas Nr. 60 |
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 154
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skiltyje „Įvairių rankdarbių ir mezgimo knygos“ daugiausiai naudingos medžiagos ras mezgimo entuziastai. Šios knygos, dažniausiai, įdomios moterims, tačiau stereotipų nebevaržomais laikais įvairūs rankdarbiai tampa patrauklūs ir vyrams.

Mezgimo entuziastai jau atrado šią kategoriją, nes dažnai tarp top skaitomiausių knygų patenka tos, kurios skirtos jau įgūdžių turintiems žmonėms. Jose sukaupta šimtai raštų ir ornamentų bei jų schemų. Daug tokių knygų parengė autorė Vitalija Bagdžiūnienė („Mezgimo ornamentai“, „Gerųjų-išvirkščiųjų akių mezgimo raštai virbalais“, „Kiauraraščiai virbalais“ ir kt).

Žinoma, tikrai nepamiršti liko ir pradinukai. Jiems siūlome specialios literatūros, kurioje supažindinama su mezgimo priemonėmis ir technikomis, pateikiamos detalios akių išmezgimo instrukcijos. Įgykite pagrindus, o sudėtingi mezgimo raštai bus išmėginti vėliau!

Kadaise mezgimas buvo kone vienintelis būdas apsirūpinti šiltais drabužiais. Vėliau jo populiarumą nuslopino greitosios mados industrija, tačiau dabar žmonės vėl atsigręžia į rankų darbą ir jo kuriamą kokybę. Ne tik suaugusiems, bet ir madingam jaunimui bei vaikams patinka su meile pagaminti mezginiai.

Rankdarbių knygos neapsiriboja vien mezgimu. Gana populiarios ir knygos apie nėrimą vąšeliu ar skrebinimą. Skrebinimas - tai laisvalaikio praleidimo būdas, kurio metu kuriami nuotraukų albumai, dienoraščiai, darbo kalendoriai ar bet kokie kiti popieriniai objektai, dekoruojami iškarpomis, fotografijomis, karpiniais, spalvotomis juostelėmis bei ornamentais.

Autoriai savo knygose atsako į visus klausimus, kurie kyla susiruošus išmėginti šį dekoravimo metodą. Žiniomis apie skrebinimą dalijasi Laura Best, Rebecca Carter, Irene Lassus, Marie-Anne Voituriez ir kiti entuziastai.

Jei dar nežinote, kokia rankdarbių rūšis jums patinka, rekomenduojame dėmesį atkreipti į žurnalus „Rankdarbių albumas“, kuriuos parengė Kristina Černiauskienė. Kiekviena dalis skirta vis kitam hobiui: šventiniams ir kasdieniniams nėriniams, kryželiu siuvinėtiems paveikslams, riešinių ir blauzdinių mezgimui, drabužių siuvimui ir dekoravimui, kūdikių drabužėlių kūrimui ir kt.

Autoriai Maria Parry-Jones, Violeta Abromavičienė, Alison Jenkins, Lilija Simonavičiūtė, Nelly Pailoux ir kiti parengė knygų apie mezgimą, vėlimą, medžiagų dažymo būdus, skiautinius ir kitus rankdarbius. Išsirinks kiekvienas. Daugelio leidinių kainos nedidelės, o išpardavimai ir akcijos suteikia progą internetu apsipirkti pigiau.

Kviečiame naujas, geras ir populiarias knygas saugiai pirkti online ir užpildyti savo laisvalaikį kokybiška bei smagia veikla.