0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mokslo populiarinimo knygos išgyvena renesansą. Ko gero, dėl to kalti žymiausi srities autoriai, tokie kaip Yuval Noah Harari, Stephen Hawking ar Carlo Rovelli. Kviečiame pasidairyti kategorijoje „Mokslo populiarinimas. Gamta“ ir internetu įsigyti daugiau įdomių leidinių, kurie gerokai praplės akiratį ar į tam tikrus dalykus privers pažiūrėti naujai.

Perkamiausios knygos

Rodyti visas

Knygos pigiau

Rodyti visas

Naujos knygos

Rodyti visas

Patogupirkti.lt rekomenduoja

Rodyti visas

Kategorija „Mokslo populiarinimas. Gamta“ padalinta į dvi dalis. Pirmoji – knygos apie gamtą. Čia surinkti patys gražiausi gyvūnų, augalų ar grybų žinynai bei enciklopedijos, nuotraukų albumai ir knygos apie gamtos įdomybes.

Pasirodo, ne tik tarp knygų vaikams, bet ir tarp leidinių suaugusiems yra ypač populiarios knygos apie paukščius. TOP skaitomiausias tokių leidinių autorius – Vytautas Jusys. Jis kartu su bendraautoriais parengė vadovus „Pažintis su paukščiais“, „Pažinkime Lietuvos paukščius“, „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“ ir „Lietuvos paukščių vadovas“. Populiari ir Romualdo Barausko knyga „Plunksnuoti mūsų kaimynai“.

Kiek kitokią knygą apie paukščius parašė Jennifer Ackerman. „Genialieji paukščiai“ pasakoja apie išskirtinius sparnuočių gebėjimus. Rekomenduojame mėgstantiems netradicinį požiūrį!

Gamtos skiltyje rasite ir knygų apie drugelius (Ričardas Kazlauskas „Lietuvos drugiai. Kai kurių drugių šeimų apžvalga“; Povilas Ivinskis, Jonas Augustauskas „Lietuvos dieniniai drugiai“), miško gyvūnus (Algirdas Navasaitis „Miško žvėrys“; Romualdas Barauskas, Eugenijus Družas „
Lietuvos stumbrai“; Kęstutis Čepėnas „Briedis. Girių karalius“) ar vabalus (Bronius Šablevičius „Vabalai“).

Na, o antra „Mokslo populiarinimas. Gamta“ kategorijos dalis, žinoma, skirta mokslo populiarinimui. Šios srities bestseleris mūsų knygyne yra Steve Andreas ir Connirae Andreas „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“. Knygai taikome akciją ir parduodame už puikią kainą, tačiau ir be jos leidinys vertas dėmesio, nes jame rašoma apie veiksmingą, bet švelnų būdą, kaip įveikti gyvenimo sunkumus.

Skaitytojus sudomino ir sparčiai išpopuliarėjo Bill Sullivan knyga „Susipažinkite – tai jūs“. Autorius padeda atsakyti į klausimą, kodėl esame tokie, kokie esame. Moksliniai reiškiniai knygoje parašyti nesudėtinga kalba, o rašytojas nevengia humoro bei įdomių pasakojimų.

Dar viena gana nauja, bet jau į perkamiausių knygų viršūnes iškilusi knyga yra „Žmogaus ribos. Kodėl universalai triumfuoja specializuotame pasaulyje“. Autorius David Epstein pasakoja apie tiesiausią kelią į sėkmę bei nagrinėja universalų pranašumus prieš vienoje srityje besispecializuojančius žmones.

Geriausios kategorijos „Mokslo populiarinimas. Gamta“ knygos pasakoja apie gamtos stebuklus, farmacininkų sąmokslus, žmonijos istoriją, laiko prasmę, smegenų veiklą, visatą, vandenynų paslaptis, astronomiją ir kitus nepaprastus dalykus. Leidiniai bus įdomūs vyrams, moterims bei jaunimui. Prieš užsakydami knygą patikrinkite išpardavimo skiltį, nes tikrai pirkti online daug leidinių rasite pigiau.