-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškote knygų apie meną ar jo istoriją? Peržiūrėkite kategoriją „Meno kritika, meno istorija“ ir tikrai rasite geriausių autorių parengtus leidinius, kurie taps puikia dovana ar papildys asmeninę lentyną. Istorijos knygos nagrinėja menus nuo seniausių laikų iki pat dabarties. Šios kategorijos leidinių turinys yra nesenstantis. 

Rasta: 251
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kaip menas moko matyti | John Berger
10,49 €
Turime sandėlyje
Atvaizdo dovana | Jean-Luc Marion
4,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 251
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Skiltyje „Meno kritika, meno istorija“ knygų daug, todėl kartu pažvelkime svarbiausius leidinius. Pradėkime nuo skaitomiausio autoriaus John Berger. Jo veikalas „Kaip menas moko matyti“ jau spėjo užkopti į populiarių TOP knygų viršūnę. Kritikai kūrinį vadina vienu ryškiausiu XXa. tekstu apie meno prigimtį, kurioje atskleidžiamas jo daugiasluoksniškumas bei santykis su socialiniu ir politiniu kontekstu.

Visiems meno gerbėjams, nesvarbu, ar jūs tik mėgėjas ar linkęs gilintis rimčiau, leidykla „Kitos Knygos“ siūlo seriją „Meno pagrindai“. Ją sudaro trys knygos, kurias pasinaudoję akcija galite pirkti online už gerą kainą. Pirmoji serijos knyga – Flavia Frigeri „Menininkės“. Autorė teigia, kad vyrams, dominavusiems meno pasaulyje šimtus metų, laikas užleisti vietą moterims, kurios dažniau tampa meno objektais, nei pripažintomis kūrėjomis.

Kita serijos knyga yra Amy Dempsy „Modernusis menas“. Ji supažindina su istorijos laikotarpiu nuo impresionizmo iki XXI amžiuje atsiradusios kelionės tikslo meno srovės. Trečioji knyga Lee Cheshire „Svarbiausi meno įvykiai“ apžvelgia penkiasdešimt reikšmingų nutikimų meno pasaulyje nuo pat Renesanso laikų.

Minėtos knygos skirtos tiek suaugusiems, tiek jaunimui, kuris dar tik pradeda domėtis menu. Didelį visuomenės ratą sudomins ir istorinė Karolinos Jakaitės parengta knyga „Šaltojo karo kapsulė. Lietuvių dizainas Londone 1968“. Čia publikuojama daugiau nei 200 iliustracijų su įvairiausiais dizainerių darbais. Ši knyga patiks ir vaikams, nes bus įdomu pamatyti, kaip tėvų vaikystėje atrodė įvairios pakuotės bei reklamos.

Ieškantiems gilesnių meno darbų analizių bei interpretacių rekomenduojame pavartyti knygas, kurias parengė Odeta Žukauskienė, Vytautas Michelkevičius, Lina Michelkevičė, Raimonda Bitinaitė-Širvinskienė, Marina Dmitrieva, Laima Laučkaitė, Jolanta Širkaitė ir kiti profesionalai.

Knygos apie meną gvildena ne tik įvairius dailės darbus, bet per juos nagrinėja ir politikos, sociologijos ir kitokius reiškinius. Vieni leidiniai skirti plačiajai masei, kiti – specialistams, dailės ir menotyros studentams.

Šios kategorijos leidiniai pasižymi kokybiškais leidimais bei iliustracijų gausa. Įsigykite internetu ir nerkite į nepaprastą meno pasaulį, kur jus už rankos pavedžios meno kritikai, istorikai bei menotyrininkai. Baugina kainos? Turbūt nematėte išpardavimų, kurių metu naujos, geros ir įdomios knygos prašyte prašosi į jūsų lentynas!