Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygos apie konservavimą ir marinavimą iš e. knygyno Patogupirkti.lt suteiks jums kulinarinio polėkio ir naujų idėjų gėrybių konservavimo sezonui. Konservuotos ir marinuotos daržovės, uogienės, rūkyti vytinti ir sūdyti gaminiai ir daugybė kitų receptų jūsų laukia šios kategorijos leidiniuose.

Rasta: 20

Konservavimo gudrybės | Lucy Cornell
9,69 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rūkymas. Geriausi mėsos žuvies daržovių ir kitų patiekalų receptai |
12,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Slaptoji močiutės konservavimo knyga | Dainora Krasavičiūtė
  • Nemokamas pristatymas
33,70 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rauginiai | Ilze Jansone
3,29 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Konservavimas. Lengvai ir paprastai |
13,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Konservavimas. Smaližių receptai (knyga su defektais) | Violeta Barysienė
2,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 20

Mūsų dienomis parduotuvių lentynos lūžta nuo egzotiškų uogienių džemų ir visokio pobūdžio konservuotų bei marinuotų daržovių, tačiau šiuolaikinės šeimininkės ir toliau ruošia marinuotus agurkus ir uogienes būsimam naudojimui. Juk, vargu ar įmanoma sulyginti indelį naminės uogienės ar padažo su pirktu parduotuvėje...


Iš daugybės pasiruošimo žiemai receptų, kuriuos rasite kategorijos „Knygos apie konservavimą ir marinavimą“ leidiniuose, rinkitės tuos, kurie bus ne tik skanūs, bet ir neužims daug laiko. Juk reikia turėti laiko ne vien atsargų žiemai gaminimui, bet ir poilsiui. Todėl nenuostabu, kad knygos apie konservavimą vis dar populiarios. Visada gera turėti po ranka receptų rinkinį, o ne skirtinguose užrašų lapeliuose ar knygutėse kadaise padrikai surašytas instrukcijas.


Atkreipiame jūsų dėmesį į skaitomiausių receptų knygų TOP`ą: Egzotiškos uogienės. Labai paprasta!; Rauginiai; Mėsos ir žuvies rūkymas, sūdymas ir vytinimas; Konservavimas. Lengvai ir paprastai. Net neabejojame, kad šios knygos nenuguls lentynų gilumoje, o bus dažnai naudojamos ir rekomenduojamos draugėms ir draugams, kurie taip pat mėgsta suktis virtuvėje.


Kviečiame iš arčiau susipažinti su knyga „Konservavimas. Lengvai ir paprastai“! Joje rasite, kokių konservų galima pasigaminti kaitinant maisto produktus aukštoje temperatūroje, ką ir kaip marinuoti, šaldyti, džiovinti, rauginti, kaip produktus konservuoti su cukrumi, ir daugiau kaip 150 gerų receptų!


Šis leidinys, kaip ir kitos knygos, kurias pristatome kategorijoje „Knygos apie konservavimą ir marinavimą“ yra tik per kelis pelytės paspaudimus nuo jūsų. Įsigyti jas internetu iš e. knygyno Patogupirkti.lt yra kaip niekada paprasta ir patogu! Juo labiau, kad mes dažnai taikome akcijas ir išpardavimus, todėl džiugins ne vien knygų paieška, bet ir palankios jų kainos. Įdomūs, neragauti ir klasikiniai, visų pamėgti receptai jūsų laukia šios kategorijos leidiniuose.