NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygos apie Černobylį labai populiarios tarp istorijos bei dokumentikos gerbėjų. Susidomėjimas dar labiau išaugo po Lietuvoje filmuoto serialo, vaizduojančio šią milžiniško masto katastrofą. Rekomenduojame įdomių knygų įsigyti internetu ir sužinoti naujų, dar negirdėtų faktų.

Rasta: 7

Černobylis. Pasaulis po trečiojo pasaulinio karo | Šarūnas Jasiukevičius
-30% su kodu: PATOGU
13,15 €
Kaina su kodu: 9,21 €
Turime sandėlyje
Černobylio malda. Ateities kronika | Svetlana Aleksijevič
-10% su kodu: PATOGU
11,99 €
Kaina su kodu: 10,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Kategorijoje „Knygos apie Černobylį“ rasite įvairių leidinių. Tai atsiminimai, dokumentika, tyrimai, liudijimai ir realios patirtys.1986-tų metų balandžio 26-tą dieną įvyko viena iš baisiausių branduolinių katastrofų istorijoje. Tą dieną sprogo Ukrainos Černobylio atominės elektrinės reaktorius, nusinešęs šimtų žmonių gyvybes, suluošinęs dešimtis tūkstančių ir radioaktyviomis dulkėmis užnuodijęs pusę Europos. Suprantama, kad apie šią nelaimę daugeliui norisi sužinoti kuo daugiau.

Kategorijos „Knygos apie Černobylį“ TOP autoriai katastrofos mastą atskleidžia su Černobylių susijusių žmonių akimis: tų, kurie likvidavo padarinius, gaisrininkų, kariškių, jų artimųjų.

Atkreipkite dėmesį į Svetlanos Aleksijevič knygą „Černobylio malda: ateities kronika“, kuri sulaukė jau ne vieno leidimo. Baltarusių rašytoja ir žurnalistė – Nobelio premijos laureatė, o skaitomiausi jos kūriniai, liečiantys skaudžias temas, verčiami į įvairias kalbas.

Šarūnas Jasiukevičius – žmogus, kurį daugelis žino Praeities žvalgo vardu. Jei dar neskaitėte jo knygos apie Černobylį, nelaukite, kol baigsis tiražai! Autorius sukaupė didžiulį žinių bagažą apie atominės katastrofos nuniokotą Ukrainos kraštą. Jis yra vienas pirmųjų keliautojų į Zoną, savo žygius pradėjęs dar 2014-tais metais. Pradėjęs rašyti apie savo patirtį įvairiuose portaluose bei bloge, Šarūnas ėmėsi organizuoti ir ekskursijas suaugusiems vyrams bei moterims, norintiems patirti tikrai aštrių pojūčių.

Autoriai Serhii Plokhy, Georgijus Kopčinskis, Nikolajus Šteinbergas, Andrew Leatherbarrow taip pat įvairiapusiškai nagrinėja Černobylio atominės elektrinės reaktoriaus sprogimo priežastis ir pasekmes.

Daugybę apdovanojimų pelnęs Ukrainos istorikas Serhii Plokhy rašo apie sovietinės sistemos absurdą. Jis ne tik atpasakoja nelaimės eigą, bet gilinasi į Sovietų Sąjungos norą Šaltojo karo metu apstatyti visą šalį atominėmis elektrinėmis, o jų skuba vertė nepaisyti elementarių saugumo ir kokybės reikalavimų.

Atominė katastrofa pakeitė tūkstančių žmonių likimą, taip pat priartino Sovietų Sąjungą prie griūties. Skaitykite geras knygas apie Černobylį ir sužinokite apie visus drąsius vyrus bei moteris, kurių dėka buvo išvengta dar baisesnių pasekmių, taip pat neatsakingus politikus, propagandą bei skaudžiai pasibaigusias valdžios intrigas.

Knygų apie Černobylį siūlome pirkti online knygyne. Čia visada rasite įvairaus žanro literatūros, tinkamos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams bei jaunimui. Labai dažnai rengiame įvairias akcijas ir išpardavimus, kurių metu naujos, įdomios bei populiarios knygos kainuoja gerokai pigiau!