Dalykinė literatūra


Dalykinė literatūra apima plačią įdomių temų gamą ir siūlo tūkstančius įvairiausių knygų. Vos keliais mygtuko spustelėjimais internetu įsigysite verslo vadovėlių, mokomosios literatūros vaikams, jaunimui bei suaugusiems, knygų apie madą, daržininkystę, meną, keliones, laisvalaikio leidimo būdus, religiją, filosofiją, sveikatą ir kitų tobulėjimui skirtų leidinių.

Kategorija „Dalykinė literatūra“ patogiai suskirstyta į smulkesnes temas, todėl nesunkiai rasite populiarias, naujas, rekomenduojamas ar kitų pirkėjų skaitomiausias ir mėgstamiausias knygas. Taip pat verta pasižvalgyti po išpardavimo skiltį. 

Užstrigote rutinoje, nežinote, ko norite gyvenime, reikia įkvėpimo? Platus puikiai įvertintų protą, dvasią ir kūną ugdančių knygų moterims ir vyrams pasirinkimas padės surasti rūpimus atsakymus. Saviugdai ir dvasiniam tobulėjimui skirtus leidinius parašė geriausi Lietuvos ir pasaulio autoriai, tokie, kaip lyderiavimo meno mokytojas Robin Sharma, filosofas ir mokytojas Charles F. Haanel, veidotyrininkas Žydrūnas Sadauskas, koučingo ir karjeros guru Rasa Borodina ir kiti.

Susirūpinote sveikata? Padėsime ir čia. Sveikatos temoje šimtai knygų, kurios padės sustiprinti imuninę sistemą, užkirsti kelią įvairioms ligoms, atrasti natūralių gydymo metodų, perprasti sveikos mitybos principus, numesti svorio ar atsikratyti alergijų. Rekomenduojamos TOP knygos, kurias įvertino skaitytojai: Thomas Colin Campbell, Thomas M. Campbell II „Natūralus būdas išvengti ligų“, Allen Carr „Lengvas būdas mesti rūkyti“, Susan S. Blum „Imuninės sistemos stiprinimo planas“.

Domitės religija? Tikėjimas ir religija visada kelia diskusijas ir norą sužinoti daugiau. Religijos ir teologijos knygos gali padėti išgyventi sunkiausius gyvenimo laikotarpius bei atrasti ramybę.  Interneto knygynas Patogupirkti.lt siūlo daugybę įvairių religinių knygų, kuriose kalbama apie krikščionybę, islamą, pagonybę ar tiesiog savęs pažinimą. Tarp populiariausių leidinių – Koranas, „Egipto mirusiųjų knyga“, kunigo Algirdo Toliato pamokslai.

Skaitytojai besimokantys užsienio kalbų, dalykinės literatūros kategorijoje ras visas reikalingas pagalbines priemones: mokymosi vadovėlius, įvairių kalbų žodynus, pasikalbėjimų knygeles ir tobulinimuisi skirtus kompaktinius diskus.

Verslininkams siūlome knygų ir vadovų, kurie padės parengti verslo planą, sukurti įmonės marketingo strategiją, paskatins imtis iniciatyvos bei siekti sėkmės. Vadybininkai ras knygų, kurios leis patobulinti vadovavimo įgūdžius ir padidinti sėkmę koordinuojant komandas. Peržiūrėkite ir karjeros valdymo išteklius – nuo knygų apie darbo pokalbio įgūdžius iki vadovavimo įgūdžių tobulinimo.

Verslo ir finansų srities knygų TOP autoriai gerai žinomi pasaulyje. Tai žymus asmeninių finansų valdymo guru Robert T. Kiyosaki („Turtingas tėtis, vargšas tėtis“), sėkmės literatūros ir pozityvaus mąstymo klasikas Napoleon Hill („Pergudrauti velnią“, „Mąstyk ir būk turtingas!“), motyvavimo treneris Brian Tracy ir visa kita puokštė žymių autorių.

Internetinio knygyno Patogupirkti.lt siūloma dalykinė literatūra gali pasiūlyti beveik visų įmanomų sričių knygas, žinynus ir mokomąsias priemones. Pirkti online lengva ir patogu, o nuolat siūlomos akcijos užtikrina mažas kainas.