-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: NUOLAIDA

0

Tarp biografijų ir atsiminimų visada rasime ir knygų apie meno pasaulio atstovų gyvenimą. Tarp jų – geriausi aktoriai ir režisieriai. Siūlome daug įdomių knygų apie scenos žmones, užkulisius bei kūrybą. Jas talpiname skiltyje „Memuarai apie kiną, teatrą“. Daugiausiai istorijų turime apie Lietuvos įžymybes, tačiau pirkti online kviečiame ir užsienio aktorių biografijas.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jurijus Nikulinas | Ieva Požarskaja
19,99 € 23,09 € *
Turime sandėlyje
Kur skrendi, vienišas paukšti | Doloresa Kazragytė
Nuolaida knygai -69%
4,59 € 14,39 € *
Turime sandėlyje
Didžiausias gyvenimo nuotykis | Robert Iger
15,89 € 18,39 € *
Turime sandėlyje
Kostas: eskizai scenos generolo portretui | Arnas Ališauskas
Nuolaida knygai -84%
2,99 € 18,39 € *
Turime sandėlyje
Giminės. Taip jie jas kūrė | Bronius Bušma
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
20,49 € 25,59 € *
Turime sandėlyje
Tiesos vertikalė. Monografija apie aktorių Vytautą Anužį | Elvina Baužaitė
Nuolaida knygai -24%
17,19 € 22,39 € *
Turime sandėlyje
Memuarai ir misinformacija. Romanas apie žmogų vardu Jim Carrey | Dana Vachon, Jim Carrey
Nuolaida knygai -42%
11,89 € 20,49 € *
Turime sandėlyje
Atminties šuliniai | Audronė Girdzijauskaitė
Nuolaida knygai -28%
12,49 € 17,29 € *
Turime sandėlyje
Intymus žodynas | Federico Fellini
Nuolaida knygai -35%
13,69 € 20,99 € *
Turime sandėlyje
Žebriūnas | Rūta Oginskaitė
Nuolaida knygai -26%
12,99 € 17,39 € *
Turime sandėlyje
Utopija. Laiškai aktoriams | Krystian Lupa
6,29 € 6,99 € *
Turime sandėlyje
Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu | Gražina Baikštytė
Nuolaida knygai -47%
9,99 € 18,79 € *
Turime sandėlyje
Juozo Budraičio teatrinis likimas | Daiva Šabasevičienė
Nuolaida knygai -67%
5,49 € 16,49 € *
Turime sandėlyje
Aktoriai, aprengėjos ir scenos darbininkai | Nijolė Narmontaitė
Nuolaida knygai -58%
6,89 € 16,29 € *
Turime sandėlyje
Nejaugi tai buvo | Rūta Staliliūnaitė
Nuolaida knygai -23%
16,99 € 21,99 € *
Turime sandėlyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pasižvalgykime po kategoriją „Memuarai apie kiną, teatrą“ atidžiau. Rekomenduojame pažintį su Lietuvos teatro žvaigždėmis pradėti nuo TOP aktoriaus Kosto Smorigino. Knyga „Kostas: eskizai scenos generolo portretui“, kurią parengė Arnas Ališauskas, tapo viena skaitomiausių.

Ne mažiau populiarus ir Daivos Kšanienės leidinys „Lyg nužengusi nuo A. Rubliovo freskos: operos solistė Ona Glinskaitė“. Knygoje papasakotas talentingosios operos solistės kūrybos ir gyvenimo kelias.

Daug skaitytojų dėmesio sulaukia ir biografija „Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu“. Talentingas režisierius apdovanotas ne viena premija. Jo filmai nuolat pelno įvairių festivalių žiuri simpatijas. Dėl garsiai nuskambėjusio skandalo Šarūno Barto asmenybė vertinama prieštaringai, o knygos autorė Gražina Baikštytė pasiryžo parodyti, kaip ji mato kūrėją bei kolegą ir daugiausiai kalba ne apie profesinį kelią, bet pasakoja asmeninę režisieriaus istoriją.

Aktorė Doloresa Kazragytė visą gyvenimą rašo dienoraščius, kuriuos vėliau išleidžia viešai. Kategorijoje „Memuarai apie kiną, teatrą“ rasite ne vieną jos knygą, kurioje autorė pasakoja apie savo vaidmenis, kitus aktorius, scenos partnerius, gastroles bei kitus kūrybinio proceso epizodus.

Siūlome ir daugiau knygų apie žymius mūsų šalies aktorius, tolius kaip Juozas Budraitis (Daiva Šabasevičienė „Juozo Budraičio teatrinis likimas“ bei „Mano kinas. Pasaulis, kuris priklausė vyrams“), Česlovas Stonys (autobiografija „Prisiminkit mane, prisiminkit…“), Rūta Staliliūnaitė (atsiminimai „Nejaugi tai buvo“), Regimantas Adomaitis (Daiva Šabasevičienė „Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai“), Regina Tamulevičiūtė („Scenoje ir už jos“) ir kitus.

Tarp knygų apie užsienio scenos žvaigždes išvysime aktoriaus Čarlio Čaplino vardą (Fabio Stassi „Paskutinis Čarlio Čaplino šokis“), taip pat režisieriaus Irgman Bergman istoriją (Thomas Sjoberg „Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė“).

Jaunimui patiks Paul Twister knyga „Robert Pattinson. Amžinai įsimylėjęs“ apie aktorių, kuris suvaidino vampyrą Edvardą romano „Saulėlydis" ekranizacijoje. Jaunoms moterims šio aktoriaus vardas vis dar primena istorijas, dėl kurių dūsavo paauglystėje.

Užsukite apsižvalgyti ir pamatysite, kad įdomių ir informatyvių knygų turime tiek suaugusiems skaitytojams, tiek vaikams. Jūsų lentynos laukia naujų leidinių, o mes siekiame prieinamų kainų ir bendradarbiaudami su leidyklomis rengiame sezoninius išpardavimus, karštas akcijas bei turime kitų gerų pasiūlymų. Pirkti internetu naudinga!