⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nesvarbu ar gyvename nuošaliame vienkiemyje, ar didmiestyje, kiekvienas esame visuomenės narys. Visuomenės, kuriai būdingos savos taisyklės, paklydimai, nuopuoliai, pakilimai ir neišvengiami pokyčiai. Diskutuoti apie mus supančius reiškinius visada įdomu, o naujų žinių ir argumentų pasisemsite skaitydami knygas iš kategorijos „Visuomenė“.

Rasta: 783
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Baimės metai |
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 783
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rekomenduojame skilties „Visuomenė“ leidinius pirkti internetu, juk čia daug paprasčiau ir patogiau išsirinkti aktualų skaitinį. Tereikia pasižvalgyti po gerai įvertintų knygų sąrašus, skaityti virtualias leidinių ištraukas, pasidomėti pirkėjų atsiliepimais ir net neišeidami iš namų rasite įdomių tekstų, kuriuos operatyviai pristatysime.

Viena TOP skaitomiausių šios temos autorių yra Veronika Urbonaitė-Barkauskienė. Jos knyga „Devyniasdešimtųjų vaikai tampa tėvais“ patraukė daugybės paskutinių dviejų praeito amžiaus dešimtmečių kartos skaitytojų dėmesį, mat populiari tinklaraštininkė dalijasi aktualiais pamąstymais apie skirtingų laikmečių tėvų patirtis bei, ką reiškia auginti vaikus skaitmeniniame amžiuje.

Kiti populiarūs „Visuomenės“ skilties autoriai, kurių tekstus galime rekomenduoti smalsiems skaitytojams, yra Ed West – britų žurnalistas, knygose nagrinėjantis šiuolaikinės Europos tapatybės klausimus; Guy Verhofstadt – teisininkas, Europos parlamento narys; Sergej Bubnovskij – medicinos mokslų daktaras; Dalius Dargis – žurnalistas ir publicistas; Gabija Lunevičiūtė – miesto gidė; Gustave Le Bon – prancūzų psichologas bei sociologas ir kiti.

Šie ir kiti temos autoriai kalba apie imigracijos problemas, farmacininkų sąmokslus, įvairias nusikalstamas grupuotes ir jų poveikį visuomenei, tamsias verslo paslaptis, minios valdymo psichologiją, žmonijos istoriją, miesto metamorfozes, slaptas draugijas, krizes ir t.t. Įdomu? Tikrai taip, nes skaitydami knygas plečiate savo akiratį, išmokstate į pasaulį žiūrėti kitu kampu, suvokiate, kad įvairių temų ribos yra kur kas platesnės, nei manėte iki šiol.

Kategorijoje „Knygos apie visuomenę“ iš tiesų vyrauja temų įvairovė. Vieni leidiniai leis perprasti, ką su visuomene daro propaganda (Joonas Pörsti „Propagandos kerai. Šimtas nuomonės kontroliavimo metų“), kiti nagrinėja švietimo sistemas ir mokymo programas (Ivan Illich „Išmokyklinti visuomenę“), treti gilinasi į feminizmo ir tapatybės filosofiją (Judith Butler „Vargas dėl lyties. Feminizmas ir tapatybės apvertimas“), yra ir knygų apie Lietuvos laisvę, populiarėjantį nacionalpopulizmą, pramonės revoliuciją ir kitas įdomias temas.

Knygos apie visuomenę skirtos suaugusiems vyrams bei moterims. Taip pat dalis jų bus naudingos studijuojančiam jaunimui. Jei ieškote įdomių leidinių vaikams, pasidairykite kitose kategorijose. Žinome, kad pirkdami online norite sutaupyti, todėl primename – geriausi kainų pasiūlymai slepiasi teminių išpardavimų ir dažnai atnaujinamų akcijų skiltyse.