⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuolat skubančiame pasaulyje sparčiai daugėja susirgimų neurologinėmis ligomis. Per daug streso, per mažai judesio bei miego ir nervų sistema išsibalansuoja. Nori nenori tenka kreiptis į specialistą. Būtent jiems yra skirtos kategorijos „Neurologija“ knygos. Žinynai, vadovėliai ir kita mokomoji medžiaga padės studijuoti ar atnaujinti praktikuojančių medikų žinias.

Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Migrena | Antanas Vaitkus
1,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 32
  1. 1
  2. 2

Skilties „Neurologija“ knygos pravers ne tik šios specialybės studentams ar gydytojams, bet ir kitų sričių medikams, pavyzdžiui, odontologams, farmakologams, šeimos medicinos atstovams ir kt. Leidiniuose daug dėmesio skiriama neuroanatomijai, klinikiniam pacientų tyrimui, diagnostikos metodams, nervų ligoms, jų simptomams, gydymo būdams ir profilaktikai.

Su neurologiniais negalavimais susiduria daug žmonių. Mėšlungis, migrena, tirpstančios galūnės, nemiga – tik keli iš daugelio fiziologinių simptomų, kuriuos įvertinti ir ligą diagnozuoti turi medikai. Interneto knygyne parduodamos knygos padės pasiruošti šiam sudėtingam darbui.

Vieni kategorijos leidiniai yra skirti pasikartojimui. Juose pateikiama glausta informacija apie diagnostiką bei ligų simptomus. Kiti gilinasi į konkrečią neurologinę ligą. Treti deda neurologijos studijų pagrindus. Vertingą knygą ras kiekvienas: tiek pradedantis mokytis, tiek jau patyręs medikas.

Kategorijos „Neurologija“ leidiniai paruošti, ko gero, geriausių savo srities specialistų. Tarp jų neurologas, biomedicinos mokslų daktaras Valmantas Budrys, kraujagyslių chirurgas Egidijus Vytautas Barkauskas, medicinos mokslų daktarė neurologė Lina Malcienė, sveikatos mokslų daktarė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Giedrė Valdonė Sakalauskienė, radiologė Rymantė Gleiznienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė Daiva Rastenytė, gydytojas psichiatras Algirdas Kriščiūnas bei kiti.

Tarp TOP skaitomiausios kategorijos literatūros dažnai pasirodo leidyklų „Vaistų žinios“, „Vilniaus universiteto leidykla“, „Vitae litera“ ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rengti leidiniai. Šios leidyklos specializuojasi mokslinių knygų leidyboje ir užtikrina kokybišką ir aktualią informaciją.

Pasidairykite ne tik po neurologijos, bet ir po kitų medicinos sričių kategorijas. Medicina nuolat kinta. Naujasis amžius lemia vis daugiau ankstesniems laikams nebūdingų susirgimų. Tačiau modernėja ir diagnostikos bei gydymo būdai. Todėl nuolat rengiamos ir leidžiamos knygos su naujausia tyrimų medžiaga, specialistų patirtimi, ligų ar vaistų aprašais. Būtina pasirūpinti, kad lentynoje atsidurtų aktualūs leidiniai.

Medicinines knygas rekomenduojame pirkti online. Gausiame asortimente rasite ne tik dalykinę literatūrą, bet ir įdomių leidinių, skirtų atsipalaidavimui. Turime gerų pasiūlymų ir vyrams, ir moterims. Vaikams ir suaugusiems. Jaunimui ir net kūdikiams. Sutaupyti padės karštos akcijos bei įvairūs išpardavimai. Jų metu tiek naujos, tiek skaitytojų pamėgtos ir populiarios knygos kainuoja pigiau.