⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siūlome daug gerų srities leidinius, kurie rekomenduojami studentams bei specialistams, o taip pat visiems besidomintiems daile, architektūra, filologijos mokslais ar fotografija. Tokias knygas talpiname kategorijoje „Menas. Architektūra. Literatūros ir kalbos mokslas“. 

Rasta: 1512
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kaip menas moko matyti | John Berger
10,49 €
Turime sandėlyje
Baltos lankos 20 | Saulius Žukas
0,49 €
Turime sandėlyje
Baltos lankos 27 | Arūnas Sverdiolas
0,49 €
Turime sandėlyje
Baltos lankos 24 | Saulius Žukas
0,49 €
Turime sandėlyje
Atvirutės „Vilnius“ |
1,99 €
Turime sandėlyje
Piešimo pagrindai |
  • Nemokamas knygos pristatymas
19,99 €
Turime sandėlyje
Siurrealizmas | Amy Dempsey
2,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1512
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorija „Menas. Architektūra. Literatūros ir kalbos mokslas“ skaitytojų patogumui suskirstyta į kelias skiltis. Viena jų – architektūra. Čia sudėjome knygas, kurios supažindina su įvairių miestų pastatais, taip pat šios srities istorija bei raida. TOP skaitomiausias autorius – architektas Charles-Édouard Jeanneret, kuris pasirašinėjo Le Corbusier slapyvardžiu. Jo knyga „Architektūros link“ laikoma bene svarbiausiu XX a. architektūros tekstu.

Ypač populiari ir knyga „Neringa. Architektūros gidas“, kurią sudarė Marija Drėmaitė, Viltė Migonytė ir Martynas Mankus. Tai įdomus pasakojimas apie Kuršių nerijos žvejų kaimelius, tapusius prestižiniu šalies kurortu. Sužinosite daug naujo apie mėgstamas atostogų vietas.

Skiltyje „Dailė, skulptūra, dekoratyvus menas“ – knygos apie įvairias meno rūšis ir jo santykį su visuomene. Suaugusiems vyrams ir moterims, vaikams ir jaunimui – visiems – rekomenduojame Donna Krizek knygą „Piešimo technikų vadovas“. Čia net 200 patarimų, piešimo technikų ir kitų paslapčių. Leidinys skirtas tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems.

Autoriai O. Pacht, Amy Dempsey, Eugenijus Skerstonas, Jolanta Širkaitė, Kęstutis Ramonas, Laima Kriukelienė ir kt. sudarė knygas apie įvairias dailės rūšis, technikas, meno istoriją ir t.t.

Skiltyje fotografija sukaupėme ir pradžiamokslių, ir žymiausių fotografų darbų albumų, ir filosofinių knygų bei patarimų besidomintiems šia sritimi. Reikia rekomendacijų? Pavartykite Neringos Rekašiūtės poezijos knygą „How to Swim Through Pain“. Autorė yra garsi fotografė ir leidinį iliustravo geriausiomis nuotraukomis. O štai Roland Barthes ir jo „Camera lucida. Pastabos apie fotografiją“ filosofiškai kalba apie fotografiją plačiąja šio reiškinio prasme bei nuotraukų ryšį su žiūrovu.

Skiltis „Literatūros ir kalbos mokslas“ sudomins lietuvių kalbos studentus ir ekspertus. Šios knygos padės puoselėti kalbą, išmokti redagavimo, pagerinti gramatikos įgūdžius bei perprasti senąją literatūrą. Meno kritikos ir meno istorijos leidiniai praturtins naujomis žiniomis apie svarbiausius meno istorinius įvykius, taip pat padės perprasti įvairius dailės kūrinius ir jų autorių mintis.

Kategorija „Menas. Architektūra. Literatūros ir kalbos mokslas“ gausi įdomių leidinių už gerą kainą. Dar pigiau knygų įsigysite akcijų dienomis ar sezoninių išpardavimų metu. Faktas – pirkti online patogu ir greita!

Klausimai apie kategorijos prekes

Kokios prekės yra populiariausios kategorijoje - Menas. Architektūra. Literatūros ir kalbos mokslas?

Kokios prekės yra naujausios kategorijoje - Menas. Architektūra. Literatūros ir kalbos mokslas?